Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Cenne porady i rytuały w relacjach międzyludzkich!
Autor:
Usunięty Ekspert

Często pytacie jak możecie afirmować związki – te istniejące oraz jak afirmować i przyciągać do siebie osoby, które Was nie skrzywdzą i nie oszukają. Zamieszczam kilka afirmacji, czy jak kto woli krótkich rytuałów, mających na celu przyciąganie szczęśliwego związku.

Jeśli masz kłopoty ze znalezieniem osoby, która będzie Ci podporą i wsparciem, ciągle trafiasz na niewłaściwe osoby, jesteś zdradzana/y i poniżana/y, Odpal białą lub czarną świecę i wypowiedz te słowa:

"Zasługuję na mężczyznę/kobietę, który/a będzie mnie szanował/a, kochał/a i akceptował/a takim/taką jaki/a jestem. Zasługuję na prawdziwe i głębokie uczucie. Zasługuję na związek, który da mi poczucie spełnienia, radości i bezinteresownej miłości. Zasługuję na wszystko co najlepsze. Niech tak się stanie".

Najlepiej wykonać taki rytuał podczas Pełni lub Fazy Rosnącej Księżyca. Świeca powinna wypalić się do końca.

Jeśli chcesz pozbyć się fałszywych osób z Twojego życia, uczyń podobnie jak wyżej. Możesz również użyć fioletowej świecy i dodatkowo na kartce lub na świecy napisać/wydrapać imię tej osoby (mogą być dane: imię, nazwisko, data urodzenia):

"Pozwalam i nakazuję odejść z mojego życia wszystkim osobom, które mnie krzywdzą i zawodzą. Niech odejdą Ci, którzy są dla mnie zagrożeniem, obciążeniem i balastem w życiu. Jednocześnie wybaczam im wyrządzone krzywdy i z czystym sercem i sumieniem odbudowuję swoje życie od nowa. Od teraz przyciągam do siebie tylko osoby przyjaźnie do mnie nastawione, osoby, którym mogę ufać i które zasługują na mój szacunek i moją miłość i przyjaźń. Niech tak się stanie!"

Rytuał najlepiej odprawiać, gdy Księżyc maleje. Świecy należy pozwolić wypalić się do końca, a kartkę spalić w jej płomieniu. Pozostałości zawinąć w materiał lub chusteczkę i zakopać poza domem lub wrzucić do wody.

Jeśli ktoś Ci złorzeczy i ciągle kopie dołki pod nogami, możesz afirmować:

"Zabraniam Ci (imię i nazwisko tej osoby) czynić mi zło, krzywdzić mnie w jakikolwiek sposób i w jakikolwiek negatywny sposób ingerować w moje życie i moją osobę. Zabraniam Ci krzywdzić też moich bliskich i znajomych. Niech wszystko co złe i co zrobione zostało przez Ciebie z premedytacją powróci do Ciebie w trójnasób zgodnie z prawem trzech. Dla dobra siebie i innych – niech tak się stanie!"

Ten rytuał możecie odprawiać w fazie malejącej Księżyca. Dodatkowo możecie użyć białej wstążki i zdjęcia tej osoby. Wypowiadając słowa afirmacji zawiązujecie zdjęcie tej osoby w białą wstążkę.

Wszystkie te rytuały/afirmacje są przeze mnie sprawdzone i są w pełni bezpieczne. Równie dobrze możecie afirmować swoimi słowami. Pamiętajcie aby wizualizować spełnienie, szczęście i wierzyć, że od teraz wszystko będzie już tylko lepiej. Niech tak się stanie, czego Wam z całego serca życzę.

 
Kategorie:

Wróżbiarstwo, Praca nad sobą, Porady życiowe, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl