Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PERTHO - bardzo kobieca runa
Autor:
Alenna

Pertho - jest Runą energetyczną, wspomaga rozwój, realizację ukrytych możliwości. Jest to Runa "kobieca", pomaga kobiecie realizować się w roli Matki, Żony, Kochanki.

Pomaga wyprzeć trudne wspomnienia, uporać się z przeszłością. Przywołując runę Pertho mentalnie, wizualizując ją, możena uzyskać pomoc w odnalezieniu zguby, odnalezieniu odpowiedzi na jakieś ważne pytanie. Pomaga ona w wyjaśnieniu jakiejś sytuacji. Runa ta opiekuje się ludźmi urodzonymi między 20 października a 3 listopada. Daje wierność własnym ideałom i odporność psychiczną, niekonwencjonalizm, oryginalność; często nieprzewidywalność.

Znaczenie tej Runy odsyła do zabawy, gry a więc tam gdzie wiele ma do powiedzenia los. Wizualnie kojarzy się z naczyniem, z kobiecym łonem. W rozkładzie kart wskazuje na wyrok losu, przeznaczenie, prawo przyczyny i skutku. Wskazuje na właściwy do działania moment.

Jako amulet chroni przed stratami w grach, brakiem odpowiedzialności, także przed trudnościami przy porodzie. Jako talizman wspiera projekty, ułatwia poznanie przeznaczenia, wzmacnia dar widzenia, uaktywnia trzecie oko.

Jako remedium w Feng Shui runę tę umieszcza się w południowo-wschodnim sektorze mieszkania, odpowiedzialnym za pomyślność, dobrobyt lub w sektorze wiedzy czyli północno- wschodnim. Drzewo jej podporządkowane to Osika, które daje waleczność, odwagę i ochronę.

Runa Pertho wycięta, wymaowana na kawałku drewna z osiki jest talizmanem wróżbitów. W Rozkładach Wróżebnych może oznaczać szczeście, poznanie przeznaczenia, widzenie świata szeżej, wyżej i głebiej; puszczenie ram. W pozycji odwróconej może oznaczać nałóg, najczęściej hazard, pomylenie przyczyn ze skutkami. Sfera zdrowia wskazuje na polepszenie sytuacji zdrowotnej, dobre leczenie, ale w pozycji odwróconej może wskazywać na pomyłę w diagnozie, konieczność powtórzenia badań. W sferze materialnej wskazuje na wygraną w grach losowych. W odwróceniu zwraca uwagę na wydatki i na mądre rozporządzanie finansami. W uczuciach wskazuje na radość z partnerstwa, powrót dawnych uczuć, dawnej miłości - w odwróceniu mówi o karmicznym związku, ale trudnym z koniecznością przepracowania wielu blędów.


Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl