Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Jedzenie i gotowanie a znaki zodiaku
Autor:
Xena

Wiele nawyków i uprzedzeń związanych z jedzeniem ma korzenie w dzieciństwie i w postawach naszych rodziców. Jeśli chodzi o gotowanie, każdy z nas ma inne kubki smakowe i gusta kulinarne. Jedni preferują kuchnie grecką inni wolą polską. W astrologii każde z żywiołów (ogień, ziemia, powietrze i woda) charakteryzuje inne podejście do jedzenia.

Czapka krasnala - gyros w tortilli


******OGIEŃ*******

 

Baran

Wiele z nich uwielbia gotować i przyrządzać wspaniałe domowe posiłki z tradycyjnymi daniami mięsnymi i wieloma rodzajami warzyw. Przedstawiciele tego znaku lubią także potrawy pikantne np. kuchnię meksykańską, chińską; szczególnie dodawana jest do dań przyprawa curry. Są też tacy, tu mowa przeważnie o mężczyznach, którzy nie przejmują się zbytnio gotowaniem; wolą wrzucić coś na szybko do mikrofali i to im smakuje najlepiej.

Lew

Większość Lwów woli zjeść coś na mieście, niż cokolwiek zrobi w domu. Lubią kuchnię orientalną chińską, tajską, hinduską. Mieszanie smaków słodkiego i ostrego to dla nich wspaniałe rozwiązanie. Zawsze też wiedzą gdzie w razie czego można taką potrawę kupić na wynos.

Strzelec

 Lubią dobrze zjeść. Dbają o zdrowy styl życia, więc namiętnie pochłaniają jogurty, sery (szczególnie biały). Lubią poznawać też inne smaki, zwłaszcza w trakcie zwiedzania najróżniejszych zakątków świata.

 

*******ZIEMIA*******

 

Byk

Wiele byków sprawdza się w takich zawodach, jak np. cukiernik. Często jest tak,  że mając jakieś produkty w lodówce z niczego potrafią zrobić coś. Interesują ich różne kuchnie, lubią próbować.

Panna

Chętnie jedzą warzywa i owoce. Wiele Panien to wegetarianie, inne zaś chętnie jedzą mięso, ale nie cierpią ryb. Często unikają kawy. Jeśli już coś gotują to nie z zamiłowania, lecz z zainteresowania jakością podawanego posiłku.

Koziorożec

Zjada przeważnie wszystko. Nie jest to znak wybredny. Wymagają tylko by jedzenie było pożywne i ładnie podane. Lubią na talerzu mieć różnorodne potrawy, to dla nich podstawa. Uwielbiają warzywa, szczególnie szpinak, kabaczek, kapustę włoską.

 

 

********POWIETRZE********

 

Bliźnięta

Niektóre Bliźnięta zamiast posiłku wolą kawę. Często zjedzą coś poza domem niż cokolwiek mają ugotować. Lepiej takie potrawy im smakują, a lubią dobrze zjeść.

Waga

Dużo gotują. Lubią prostą kuchnię domową. Niektóre Wagi nie mogą jeść ostrych potraw, gdyż zaszkodzi to ich układowi pokarmowemu. Doceniają jednak świeże warzywa i owoce.

Wodnik

Nie są znakiem wybrednym jeśli chodzi o jedzenie. Są za to wybitnymi indywidualistami. Często mistrz kuchni właśnie jest spod tego znaku. Są też jednak tacy, co nie potrafią nawet zagotować wody. Wodniki nie jedzą zbyt często słodyczy. Wolą w kuchni oddać pałeczkę komuś innemu.

 

*********WODA**********

 

Rak

Kocha jeść. Niestety nie służą mu dania pikantne. Proste potrawy, szczególnie kuchnia włoska to to, co lubią najbardziej. Za to są ekspertami w przyrządzaniu deserów. Mają zawsze wiele pomysłów na nie. Ciekawie także przyrządzają rybę bądź mięso. Uwielbiają słodycze; w chandrze często się nimi zajadają.

Skorpion

Również uwielbia jeść. Z gotowaniem zaś bywa różnie. Raz ma na to ochotę, raz na co innego; ciężko mu dogodzić. Lubi smakować różne potrawy, często zajada się Fast foodami.

Ryby

Lubią gotować szczególnie dla gości. Uwielbiają potrawy z ziemniaków, szczególnie smakują im frytki. Ryż, makaron, sałatki, owoce morza też jedzą z rozkoszą. Lubią wypróbowywać i smakować potrawy.

 

Szaszłyki z mięsa mielonego

Zapraszam na mój Profil  i do kliknięcia "lubię to" pod artykułem. Pozdrawiam wszystkich, całuski....

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl