Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Runy – mądrości zapisane w znakach
Autor:
Usunięty Ekspert

Runy od wieków znane są ze swych magicznych i fenomenalnych właściwości. Wykorzystywane są w dywinacji, magii, a także w celach leczniczych. Zastosowań tych magicznych znaków jest wiele, ale czy wiesz jak umiejętnie pracować z tymi energiami i jak się nimi wspierać na co dzień? Te i kilka innych informacji postaram się Wam dzisiaj przybliżyć.

Runy zafascynowały mnie jeszcze za czasów dzieciństwa – pojawiły się w grze komputerowej, ale jak zapewne się domyślacie niewiele z nich wtedy wywnioskowałam poza tym, że strasznie mnie do nich ciągnie. Kto by przypuszczał, że nie są to tylko wymyślone znaki, a po wielu latach przyszło mi zgłębiać ich znaczenie i pracować z nimi. Dziś chętnie z nimi pracuję i sporządzam skrypty runiczne dla swoich klientów.

Jak wcześniej wspominałam, runy mają wiele zastosowań. Specjalnie formowane skrypty potrafią działać cuda w różnych aspektach i dziedzinach naszego życia: usprawniają przypływ gotówki, leczą schorzenia, wzmacniają energetykę organizmu, chronią przed niebezpieczeństwami, a także ratują związki partnerskie i małżeńskie. Zdarzyły się też przypadki, gdzie Klientki miały problem z zajściem w ciążę, a z pomocą run wracały po kilku miesiącach jako szczęśliwe przyszłe mamy.

Z runami można też wspaniale medytować lub wykorzystywać potencjał zaledwie jednej runy, aby osiągnąć pożądany efekt. Czasem jedna runa bardzo mocno i bardzo korzystnie wpływa na daną dziedzinę naszego życia – przykładem może być runa Gebo, która cudownie wpływa na relacje partnerskie i małżeńskie (może być narysowana pod łóżkiem w sypialni lub widnieć w postaci obrazu na ścianie). Runa Fehu noszona w portfelu, bądź ustawiona w pobliżu pieniędzy bardzo silnie przyciąga do naszego życia energię materii, pracy, awansu itd. Algiz lub Dagaz noszona w postaci wisiora bardzo silnie chroni i odbija negatywne energie rzucane w osobę noszącą taki wisior.

Każda z run ma swoje zastosowanie, swój własny potencjał i osobną energię. Umiejętnie wykorzystywana w codziennym życiu poprawia jego jakość i wypełnia pozytywnymi wibracjami. Ja często porównuję w pewnym stopniu ich energetykę do pracy z kamieniami. Pamiętać trzeba, żeby obchodzić się z nimi ostrożnie i najpierw należy przeczytać sporo dobrych książek lub skorzystać z porady osoby doświadczonej w tej kwestii – bo można zrobić sobie innym krzywdę. Niektóre skrypty runiczne po wykorzystaniu ich potencjału spalamy i oddajemy naturze. Szacunek do run i ich właściwości owocuje bardzo dobrą współpracą. Osobiście jestem „fanką” pracy z runami, które sporządzane są z kamieni, bądź z drewna.

Warto też wspomnieć o tym, że runy wykorzystywać możemy również jako narzędzie dywinacji – są silnym energetycznie przekaźnikiem informacji, a wiedza i mądrości w nich zawarte pomagają w pozyskiwaniu wielu cennych informacji. Za ich pomocą również możemy badać związki karmiczne z innymi ludźmi.

Jak widzisz, runy podobnie jak Tarot mają wiele zastosowań i są bardzo pomocnym nośnikiem informacji. Mogą służyć równie dobrze jako łącznik z innymi bytami i ze sferą duchową – informują o podczepieniach, zabrudzeniach energetycznych. Runy możemy umiejętnie łączyć na zasadzie sporządzania tzw. bindrun – ale to już poważniejsza sprawa i warto przed tego typu działaniem zasięgnąć pomocy i porady specjalisty.

Życzę Wam owocnej i bezpiecznej pracy z tymi mistycznymi znakami. Być może dla wielu z Was będą owocnym narzędziem pracy, a dla innych źródłem niewyczerpanej energii zmian w Waszym życiu – tego oraz innych pozytywnych doznań na drodze poznawania run życzę Wam dziś z całego serca.

 
Kategorie:

Wróżbiarstwo, Praca nad sobą, Porady życiowe, Metafizyka

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl