Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Runy pomocne w odchudzaniu. Wykorzystaj ich moc!
Autor:
Usunięty Ekspert

Lato nadeszło, a to oznacza cieplejszą pogodę i mniej ubrania na sobie. Jeśli masz kompleksy i chcesz zrzucić zbędne kilogramy to podpowiem Ci kilka fajnych sposobów.

Oczywiście przede wszystkim dobrze dobrana dieta i ćwiczenia pomogą w pozbyciu się tuszy, ale można też wzmacniać się np. skryptami runicznymi.

Jeśli planujesz pójść na siłownie, zacząć aktywniej żyć - jazda na rowerze, na rolkach, bieganie - to bardzo dobrze byłoby wzmocnić się runami Kenaz + Algiz + Jera. Skrypt ten przede wszystkim poprawia naszą kondycję fizyczną.

Dla Pań w szczególności proponuję fajny skrypcik na schudnięcie: Isa + Ingwaz + Wunjo + Ansuz i Algiz. Bardzo fajnym skryptem na pozbycie się nadmiaru kilogramów jest również skrypt składający się z run: Raido + Tiwaz + Sowilo i Dagaz.

Sprawdzonym sposobem oczyszczenia organizmu i przygotowania go do kuracji odchudzających jest picie niegazowanej wody lub soku z marchwi (i nic innego!) w dzień pełni księżyca - najbliższa pełnia będzie miała miejsce 2 sierpnia. W ten dzień kompletne nic nie jemy i tylko pijemy wodę lub sok z marchwi. Kuracje można powtarzać w każdą pełnię księżyca.

Życzę szybkiego tracenia tłuszczyku i dobrego samopoczucia :)


 
Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl