Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Usta-wyraz naszej osobowości
Autor:
Róża

Usta tak jak oczy to wyraz naszej osobowości. Ważny jest zarówno kolor jak i kształt. Kiedy nawet nic nie mówisz "mają swą wymowę”,  jako dzieci wkładamy do nich przeróżne rzeczy /kwestia poznawcza/, kiedy milczymy...otwieramy automatycznie. Gdy ziewamy zakrywamy je. Skrzywione usta to rodzaj doświadczeń... najczęściej gorzkich, nieprzyjemnych. Opuszczone kąciki nadają smutny wyraz twarzy. Pełne wargi to zmysłowość. Nasze usta mogą przyciągać i odpychać, okazywać sympatię lub niechęć. Malujemy je /kobiety/ im jaśniejsza szminka tym usta mniej wyraziste...w przypadku takiej szminki trzeba szczególnie uważać, albowiem  stosując ją kształt i kontur zanika....Usta wtedy sygnalizują, że ich właścicielka nie ma nic do powiedzenia.

Najpierw pokazujemy usta... później dopiero zęby,  a więc one są naczelne w tym momencie. Średnie odcienie dodają wyrazu. Kolor rubinowy, ciemnobrązowy -  wyglądają ekstrawagancko, uwodzicielsko ale....nie pasują na co dzień. Kobiety o jasnej twarzy powinny unikać takich kolorów. Będą "przerysowane", wyglądać  nie zdrowo, starzej. Pomadka lekko czerwona, oranż dodają dynamiki i blasku. Czerwone usta to swoisty wabik. Dodaje kokieterii i erotyzmu. Przytłumione kolory nie stwarzają dystansu. Polecam każdej kobiecie, bez względu na wiek, a l e  w s k a z ó w k a!!!!!! Podkreśl mocniej oczy!!! Lśniąca pomadka jest seksowniejsza. Do wąskich ust używaj kolorów jasnych..ciemniejsze je zmniejszą. Do ust pełnych /kobiece i sexi/ używaj kolorów matowych, ciemnych. Usta opadające-najpierw zastosuj korektor, wsmaruj, pomaluj. Często sie zdarza ze górna i dolna warga nie maja jednakowej szerokości. I tutaj również należy skorygować mankamenty...Tym razem za pomocą kredki....I jeszcze jedno!!! Pionowe kreseczki na wargach powstają w wyniku wysuszenia...można je zatuszować  błyszczykiem..ale problem sam nie minie...a wiec wazelina albo np. rewelacyjny, wręcz uniwersalny balsam z woskiem pszczelim i problem zniknie.

Po co piszę o ustach???? A po to, ze to właśnie usta wpływają na wyraz całej twarzy, a najważniejsze ze i na osobowość danej osoby. Dobór kolorow, konturówek jak widać tez nie jest bez znaczenia, by skorygować pewne defekty natury. Kształt Twoich ust wpływa wszak na to, jak jesteś odbierana przez innych...


Pozdrawiam *Róża*

 

 
Kategorie:

Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl