Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Brwi, nasza wizytówka
Autor:
Róża

Brwi to oprawa dla oczu/ spróbuj sobie wyobrazić twarz bez nich/. Każdy z nas ma swój kształt brwi....ale m o ż n a   z  n i  m i  zrobić różne zabiegi, a mianowicie pozostawić w naturalnym stanie, wyskubać, wydłużyć, pomalować.......jeżeli są mało wyraźne to spojrzenie też jest mniej wyraziste. Gdy są lekko wyskubane, nadają zadbany wygląd. Ciemne i grubsze brwi, z których niesfornie wystają włoski wskazują nam na osobę, która jest skłonna do samowoli, jest zmysłowa… Zawsze ta osoba jest kontrowersyjna bo...albo jest to silna osobowość albo....ostra w obejściu i agresywna w stosunku do innych.

Kształt brwi to też wielka sprawa. Zaokrąglone linie dodają kobiecości, ostre sygnalizują silną wolę, naturalny kształt brwi harmonizuje z kształtem twarzy i oczu. U w a g a!!!! Koniecznie trzeba usuwać włoski rosnące ponad nasadą nosa, użyć można pęsety albo iść usunąć laserem u kosmetyczki. Zanim sięgniesz po pęsetę i zaczniesz regulacje ustal długość brwi, kolor brwi powinien być w zależności od urody. Szczególnie kobiety o jasnych włosach powinny dobierać kolory subtelne. Naturalny kolor włosów musi harmonizować z kolorem brwi. Brwi można pomalować na jaśniejszy, lub nieco ciemniejszy kolor. Jeżeli chcesz podkreślić tylko Twoje brwi, powinnaś  użyć kredki w naturalnym odcieniu włosów. Kredka w kolorze głębokiej czerni nie jest wskazana, bo podkreśli surowy wygląd. Twarz będzie sztuczna jak maska.

Reasumując, brwi będą wyglądać najpiękniej, jeśli zachowasz ich kształt, lekko skorygujesz i będziesz o nie po prostu dbać....

*Róża*

Kategorie:

Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl