Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Dlaczego chorujemy i jak temu zapobiec?
Autor:
Agnelya

Ludzkie pole energetyczne można opisać jako świetlistą powłokę otaczajacą i przenikającą ciało fizyczne, która emituje promieniowanie i jest określana jako aura. Ludzka aura związana jest z ludzkim ciałem i dzieli się na kilka warstw, które przenikają się i otaczają wzajemnie. Aury można dzielić pod względem umiejscowienia, koloru, jasności i formy, gęstości i funkcji. Można zaobserwować siedem warstw aury. Na początku widoczne są tylko niższe warstwy; aby móc zobaczyć piątą, szóstą czy siódmą należy zatopić się w medytacji.

Pierwsza warstwa, trzecia, piąta i siódma mają określoną strukturę, natomiast druga, czwarta i szósta składają się z substancji płynnych, pozbawionych określonej budowy. Każda  związana  jest z czakramem. Pierwsza warstwa i pierwszy czakram związany jest z odczuwaniem bólu, albo przyjemności, druga warstwa odpowiada za emocje człowieka, trzecia warstwa wiąże się z naszym życiem umysłowym, z myśleniem lineralnym, czwarty czakram metabolizuje energie miłości.
Piąta warstwa łączy się z wyższą wolą, podobną woli świętej. Piąty czakram wiąże się z mocą słowa, powołującego rzeczy do istnienia, słuchaniem i odpowiedzialnością za nasze czyny. Szósty czakram łączy się z miłością niebiańską, taką, która przekracza granice ludzkiej miłości, obejmuje wszystko, co żyje, troszczy się o to  i chroni życie. Siódmy czakram to wyższy umysł, wiedza, połączenie elementów duchowych z fizycznymi.

Umiejscowienie czakramów odpowiada głównym splotom nerwowym. Siedem głównych czakramów tworzy się w punktach, gdzie linie światła przecinają się 21 razy; dwadzieścia jeden mniejszych czakramów znajduje się po jednym z przodu każdego ucha, po jednym nad każdą piersią, jeden w miejscu, gdzie stykają się obojczyki, po jednym na środku każdej dłoni, po jednym na podeszwie każdej stopy, po jednym za każdym uchem, po jednym nad każdą gonadą, jeden koło wątroby, jeden związany jest z żoładkiem, dwa ze śledzioną, po jednym za każdym kolanem, jeden w pobliżu grasicy i jeden w okolicy splotu słonecznego. Dwa mniejsze czakramy we wnętrzach dłoni pełnią rolę w uzdrawianiu. Wszystkie czakramy są otworami przez które energia wpływa i wypływa z aury.

Otwierając czakramy zwiększamy przepływ energii. Im więcej energii pobieramy, tym jesteśmy zdrowsi, gdyż chorobę wywołuje brak równowagi energetycznej, albo zablokowanie przepływu energii. Jest kilka sposób na otwieranie czakramów. Najprostszym sposobem jest mantra i wiadomo, że każdy czakram ma przypisaną inną mantrę. Dobrze pootwierane i oczyszczone czakry oznaczają  poprawę samopoczucia, a więc możemy usunąć m.in. skutki stresu, lęku, bóle głowy, poprawić odporność, uzyskać możemy spokój wewnętrzny i zdrowie fizyczne; zatrzymują też młodość.

Jeśli ktoś jest zainteresowany taką formą terapii zapraszam do kontaktu e-mail.

 
Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl