Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Wszystko zaczyna się i kończy w Tobie, cz.I
Autor:
Usunięty Ekspert

OCZYŚĆ SIEBIE, SWOJE ŻYCIE - ODZYSKAJ ZDROWIE I RÓWNOWAGĘ, cz.I


Pomyślisz sobie: „hasła pięknie brzmiące, ale jak to osiągnąć?”

Dobra wiadomość jest taka, że TYLKO TY MOŻESZ TO ZROBIĆ ! i pewnie przeczytałeś już nie jedną książkę i nic… No cóż, od czytania nic się nie dzieje.

Postaram się udzielić ci praktycznych podpowiedzi. Dlaczego PODpowiedzi? Dlatego, że nie ma jednej właściwej ODpowiedzi i metody dla wszystkich.  Nie mam też takiej mocy, żebym bez Twojego udziału zmianiła Twoje życie. Nikt nie ma takiej mocy !!!  Oprócz Ciebie.

Im szybciej przyjmiesz ten fakt i go zaakceptujesz, tym szybciej wrócisz do siebie i odzyskasz kontrolę nad sobą i własnym życiem.

Ani lekarz, ani terapeuta, ani bioterapeuta, ani żaden inny człowiek, do którego zwracasz się o pomoc nie są Ci w stanie pomóc bez twojej wewnętrznej zgody i woli życia. 
Nawet Twój osobisty Anioł Stróż może Ci pomóc tylko wtedy, kiedy go o to poprosisz (poza pewnymi sytuacjami). To samo dotyczy każdej innej Świetlistej Istoty, która została Ci wyznaczona do opieki. Oni wszyscy pomagają tylko na Twoją wyraźną prośbę lub życzenie.

Tylko jest jeden warunek tej prośby! Żeby skutecznie prosić trzeba wiedzieć czego się chce, a nie czego nie chce. To istotna różnica!

Jeśli koncentrujesz myśli na tym czego nie chcesz, wzmacniasz to. Dajesz temu moc! Więc jeśli prosisz się o uzdrowinie, to wspierasz chorobę. Jeśli modlisz się o większe zarobki albo spłatę długów, to wspierasz swój niedostatek, a jeśli modlisz się o to, żeby nie być samemu i spotkać partnera, to wspierasz samotność. Problem jest jeszcze bardziej złożony, bo nasza podświadomość również zawiera programy, które blokują osiąganie przez nas wyznaczonych celów. Zbyt duży dysonans, między tym co obecnie jest w naszym życiu, a tym czego pragniemy również powoduje, że nasze cele stają się nieosiągalne, bo nie jesteśmy w stanie uwierzyć w to, że możemy to osiągnąć. Jesteśmy w innych stanach wibracyjnych. Czy rozumiesz? Tylko koncentrując się i odczuwając stan, który chcesz osiągnąć jesteś w stanie go osiągnąć.
Ty nie masz pragnąć, Ty masz już w nim być ! To proste, ale zarazem bardzo trudne. Dlatego jest tak wiele książek na ten temat, dlatego tak dużo niepowodzeń. Ludzie w większości koncentrują się na swojej sytuacji wymagającej zmiany, a nie są w stanie odczuć radości wynikającej ze zmiany. Często nie wiedzą, czego tak naprawdę dla siebie chcą. Wiedzą czego nie chcą bo to znają, bo jest im łatwiej wyobrazić sobie ten stan.

To jest możliwe, żeby dać uważność temu czego pragniemy. Nauczyliśmy się żyć w poczuciu niespełnienia, w poczuciu straty i braku; praktykowaliśmy to przez lata. Zmiana wymaga wysiłku i pracy, aż do momentu kiedy stanie się nawykiem. Jak wszystko… Trzeba ćwiczyć! Aż wyjdzie. Jeśli naprawdę pragniesz zmiany i wybierasz życie, to zrobisz to dla siebie!
Jest oczywiście wiele technik i metod, którymi można to osiągnąć, ale i tak w rezultacie, we wszystkich chodzi tylko o jedno – podnieść swoje wibracje do takiego poziomu żeby nie było dysharmonii pomiędzy stanem obecnym a stanem, który chcemy osiągnąć.

Proces oczyszczania i odzyskiwania równowagi, to bardzo złożona materia, która nie może się odbyć bez WSPÓŁpracy z terapeutą. Dlatego ważne jest to,  co wybierzesz  (TY wybierzesz) dla siebie. Czy wybierasz życie w pełni i zdrowiu? Czy wybierasz półśrodki i oddasz swoje życie w ręce innych? Pierwsze podejście wymaga pracy własnej i determinacji do zmiany, drugie zaspokaja ego i daje chwilowe poczucie zadabania o siebie, „bo przecież robię coś żeby poprawić swoją sytuację”.

To od twojego wyboru zależy, czy Twoje ciało, umysł i dusza zostaną scalone, uleczone i oczyszczone. To również od Ciebie zależy, czy działania innych ludzi, takich jak ja i innych terapeutów, przyniosą pożądane i trwałe rezultaty. To od Ciebie zależy, jak będziesz żył i jak będziesz się czuł. W końcu od tego też w dużej mierze zależy, jak długo będziesz żył i jak Twoje życie się zakończy.

Większość z nas marzy o radości, szczęśliwych zakończeniach, spełnieniu, życiu w miłości.
A jeśli nie marzy to znaczy, że już nawet do tego nie daje sobie prawa. To znaczy, że taka dusza żyje w oddzieleniu, że nie ma połączenia - najważniejszego połączenia ! To znaczy, że Twoja dusza płacze i woła o pomoc. Połączenie z duszą mamy wtedy, kiedy odczuwamy spokój wewnętrzny i radość. To jedyny naturalny stan kiedy doznajesz spełnienia i masz wrażenie bycia we właściwym miejscu o właściwej porze. Czy tak się czujesz?
Jeśli nie, to pomyśl kiedy tak było ? W ten sposób odkryjesz plan swojej duszy, swój plan na to życie i na siebie.


Ciąg dalszy w kolejnej części. Zapraszam!

S.H. © 08.2012 Kopiowanie, powielanie fragmentów i całości bez zgody autora - zabronione.

 
Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl