Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Wszystko zaczyna się i kończy w Tobie, cz.II
Autor:
Usunięty Ekspert

OCZYŚĆ SIEBIE, SWOJE ŻYCIE - ODZYSKAJ ZDROWIE I RÓWNOWAGĘ, cz.II

Czy masz ochotę  dowiedzieć się kim naprawdę jesteś?

Uwikłani w codzienność, gonimy, tracimy energie, rozpraszamy się… Czy nie warto się zatrzymać i poświęcić sobie więcej uwagi? Czy naprawdę zaspokajanie potrzeb innych jest naszym celem? Czy naprawdę potrzebujemy tyle dóbr materialnych, żeby być szczęśliwymi?

Czy to może właśnie ucieczka od siebie? Może w ten sposób odwracamy swoją uwagę od siebie, od tej trudniejszej części życia, która wymaga zatrzymania się, przejścia kilku trudnych chwil na nowo i zobaczenia przez pryzmat dramatów i trudnych doświadczeń, kim w rzeczywistości jesteśmy?  

Z pewnością o wiele łatwiej jest oceniać i obwiniać innych za swoje niepowodzenia, za doznane krzywdy i za przykrości. Tutaj niestety nie mam dobrych wieści…. To wszystko jest w TOBIE!
To czego zaznałeś, to czego doświadczyłeś – jest w TOBIE! To ty przyciągnąłeś te sytuacje, to Ty przyciągnąłeś tych ludzi. Czy wiesz dlaczego?

Odpowiedź nie jest prosta i taka sama dla wszystkich, odpowiedź jest w Tobie.

Moją rolą jako terapeuty duchowego jest pomóc Ci to zobaczyć. Pomóc Ci to zrozumieć i pomóc Ci doświadczyć tych wszystkich urazów jeszcze raz, ale już w zupełnie innej, nowej, duchowej odsłonie. Tylko z tej perspektywy jesteśmy w stanie zrozumieć nasze trudne doświadczenia, wybaczyć naszym opracowcom, zacząć oddychać i żyć bez poczucia żalu, złości czy winy.


Oczyszczanie

Oczyszczanie energetyczne przyszło do mnie w naturalny sposób… Sama potrzebowałam pomocy i w ten sposób nauczyłam się jak pomagać innym. Mój kontakt z drugą stroną nawiązał się już w młodości. Wtedy jeszcze przygoda, dziś już moja pasja i moje życie. 

Proces oczyszczania, który proponuje nie jest typowy (choć trudno mi mówić o standardach w oczyszczaniu;  jest niewiele osób które zajmują się tym profesjonalnie), bo jest mój autorski. Powstał w oparciu o wiedzę spirytystyczną, duchową i nie tylko. Bazuje głównie na współpracy z Przewodnikami Duchowymi i Aniołami. Nie jest oparty o żadną religię ani technikę.

W tym procesie ważna jest współpraca. Moim zdaniem nie można oczyścić nikogo raz na całe życie. Z mojego doświadczenia wynika, że dopóki nie zaczniemy pracy nad sobą, nad swoimi słabościami, emocjami i nałogami, nie będzie można mówić o całkowitym oczyszczeniu. I tutaj wracam do moich wcześniejszych myśli – tylko TY SAM jesteś w stanie wpłynąć na swoje bezpieczeństwo i zadbać o swoją jakość życia. Tylko Twoja praca nad sobą i własny rozwój są w stanie utrzymać efekt oczyszczania i zapobiec w przyszłości takim sytuacjom. To dbałość o siebie, uważność i szacunek do siebie samego spowodują, że Twoja aura będzie szczelna i nie dasz do siebie dostępu żadnym negatywnych wibracjom.

Moja rola w tym procesie (ponad 3-miesięcznym) sprowadza się do dbania o czystość twojej aury, żebyś mógł ją zregenerować i do informowania Cię o jej stanie. Nasza wymiana informacji ma na celu nauczenie Cię w jakich sytuacjach przyciągasz do siebie negatywne energie. Będziesz wiedzieć z czym pracować, jakie emocje, jakie sytuacje przyciągają do Ciebie byty energetyczne i inne negatywne wpływy. Dlatego tak bardzo prodkreślam znaczenie współpracy z Tobą, tylko po to żeby był to proces jak najbardziej korzystny dla Ciebie i tylko taka forma gwarantuje Ci otrzymanie konkretnych narzędzi do pracy nad sobą i własną aurą.

Oczyszczanie nie oznacza zmiany Twojego charakteru ani samoistnego rozwiązania trudnych sytuacji. Są to często subtelne zmiany, dziejące się w czasie. Generalnie powinieneś odczuć wzrost sił witalnych i poprawę nastroju, wyciszenie wewnętrzne. Odzyskać stabilność emocjonalną.

Oczyszczanie energetyczne wspomaga Twój rozwój, pozwala na jaśniejsze spojrzenie, na odzyskanie równowagi emocjonalnej i tym samym łatwiejsze rozwiązanie swoich problemów. Jednak musisz pamiętać, że samo oczyszczanie nie uleczy Cię z chorób (jedynie wtedy gdy są one wynikiem wpływów istot podczepionych do Twojej aury), nie zmieni Twojej osobowości (jeśli Twoja osobowość uległa zmianie pod wpływem istot, to oczywiście powrócisz do swojego naturalnego stanu) lub Twoich bliskich. Poczujesz za to ulgę, spokój i będziesz mógł zrobić porządek w swoim życiu i w sobie, o wiele łatwiej niż przed oczyszczaniem.

Oczywiście każdy z nas jest inny, każdy z nas ma inne problemy, każdy z nas podlega innym wpływom. Trudno tutaj pisać o regułach, jednak to, co napisałam odnosi się do 90% osób z którymi miałam przyjemność pracować. Pozostałe 10% nie chce nic zmieniać i jest przywiązane do swojego stanu. Poszukując pozornie pomocy usprawiedliwiają siebie i zrzucają odpowiedzialność na innych.
W związku z tym i moja pomoc okazuje się na dłuższą mete bezkuteczna, aż do momentu kiedy otworzą się na możliwość bycia szczęśliwym i pozostawią za sobą choroby, lęki i życie we własnych iluzjach.

Wracamy do punktu wyjścia... Oczyszczanie ma sens, jeśli weźmiesz odpowiedzialność za siebie i stworzysz w sobie warunki do tego by wzrastać i otworzysz się na nowe możliwości i zmiany.

 

Moja pomoc

Czy mogę Ci pomóc ? Nie wiem... Każdy ma w swoim życiu swojego terapeutę i spotyka ludzi, którzy są im potrzebni do wzrostu. Czy to jestem ja, tego nie mogę zagwarantować. Jeśli zwrócisz się do mnie, to będę wiedziała i na pewno Ci o tym powiem. Nie podejmuję współpracy za wszelką cenę. Pytam o pozwolenie, słucham intuicji.

Wiele osób pyta mnie o konkretne wskazówki, chce recepty na życie. Odpowiadam, że nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania. Widzę tylko część; będąc tutaj (na Ziemi) nie byłam tam[2]; będąc tutaj mam wgląd w wycinek tego co jest tam, ale jestem połączona z Wszechświatem tak samo jak każdy z Was… Czerpię wiedzę głównie ze Źródła, własnego wnętrza, intuicji i mądrości zebranej w wielu wcieleniach.

Otrzymuję pomoc „z góry” od moich Aniołów i Przewodników. Czuję ją i wiem, że mnie wspierają w mojej pracy z ludźmi. Nauczyłam się ich słuchać, odczytywać sygnały i podpowiedzi. Jestem im ogromnie wdzięczna za prowadzenie i wsparcie.

Tylko działając sercem, jestem w stanie pomagać innym; mój rozum często podpowiada mi inne scenariusze, ale nauczyłam się słuchać siebie i w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem, mogę tym się dzielić z innymi.

Tak samo jak Ty, ja również poszukiwałam swojej drogi, błądziłam, popełniałam i popełniam wciąż błędy, ale z biegiem lat mogę powiedzieć, że żyje mi się coraz lżej. Wybrałam życie tutaj po to, żeby odnaleźć siebie na nowo, doświadczyć wielu dramatycznych wydarzeń i dzięki temu, w rezultacie móc skutecznie pomagać innym ludziom…. Ludziom poszukującym prawdy o sobie, ludziom poszukującym równowagi, radości i miłości, ludziom, którzy chcą żyć! Bo proszę mi wierzyć, że każy ma taką moc, żeby decydować o sobie w pełni!

Spotkałam w swoim życiu wiele osób, które chciały odejść i to się właśnie dokonało. Pomimo moich usilnych starań, postanowiły że zmykają… w inny wymiar…. do domu. Musiałam to w końcu uszanować i pogodzić się z tym. Jednak przyznaje, że przeszłam przez proces niezrozumienia i czułam brak zgody na ich decyzje. Ale to już za mną, teraz wiem, że każdy z nas może wybrać dla siebie swoją drogą, bez względu na to co mi się wydaje że jest dobre dla Ciebie, Ty masz prawo dokonywać własnych wyborów, bo to dzięki nim rozwijasz się i doświadczasz.

Podjęcie przez Ciebie decyzji o przejęciu odpowiedzialności za siebie i swoje życie
= szczęście, radość i spełnienie.

Co wybierasz ?
 

Życzę Wam i sobie  samych trafnych wyborów

Z pozdrowieniami i Światłem

 

S.H. © 08.2012 Kopiowanie, powielanie fragmentów i całości bez zgody autora - zabronione.


[2] Myślę o Wszechświecie

 
Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl