Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Jaki kamień dla Twojego znaku zodiaku?
Autor:
Alenna

Kamienie są dobre dla wszystkich, ale odpowiednie kamienie w połączeniu z Twoim znakiem zodiaku mają silniejsze działanie. Kamienie są przypisane do usuwania typowych dla danego znaku dolegliwości zdrowotnych, ale też usuwają negatywy czy wzmacniają pozytywy w danym znaku.
BARAN - baranom przypisany kamień to Granat, który wzmacnia siły życiowe, napełnia wiarą w siebie, pobudza energię seksualną. Także Hematyt, który baranowi pozwala wytrwać w swoich zamiarach, wzmacnia silną wolę. Hematyt i granat wzmacniają krew.BYK- Cytryn ułatwia Bykowi wyrażanie uczuć, wzmacnia zaufanie i szacunek do samego siebie. Malachit natomiast ułatwia kontakty z innymi, usuwa negatywne wibracje i pozwala zaakceptować własne słabości. Zdrowotnie wzmacnia wzrok, a Cytryn pomaga w sprawach związanych z przewodem pokarmowym.BLIŹNIĘTA - Tygrysie Oko Bliźniętom pomaga w rozwoju wewnętrznym, wzmacnia potencjał intelektualny, dodaje pewności siebie, której bliźniętom czasem brakuje. Natomiast Akwamaryn pozwala jasno wyrażać swoje myśli i emocje. Wpływa kojąco na nerwy. Tygrysie Oko wpływa na odprowadzanie wody z organizmu; wzmocni nogi.RAK - Karneol pozwala Rakowi odciąć się od przeszłości z czym często miewa kłopoty.
Otwiera na bycie "tu i teraz", pomaga realizować zadania dnia codziennego. Zdrowotnie wpływa na okolicę splotu słonecznego oraz usuwa bóle głowy. Jaspis wzmaga poczucie rzeczywistości, dodaje wigoru i leczy anemię.LEW - Bursztyn wspomaga Lwy w działaniach, bez względu na to jakie one są, czy to zawodowe czy też osobiste. Chroni stan posiadania, nie pozwala zgubić ważnych rzeczy. Zalecany w chorobach gardła, tarczycy i nadciśnieniu. Kamień Księżycowy natomiast uwrażliwia i korzystnie wpływa na relację z partnerem. Leczy dolegliwości kobiece.PANNA - Sodalit przynosi rozkojarzonym pannom spokój i skupienie. Kamień ten pomoże zlęknionym i tym, którzy nie umieją uzewnętrznić własnych potrzeb. Topaz również wzmaga koncentrację, zwiększa kreatywność i umiejętność pracy z innymi. Usuwa nerwobóle, pobudza regenerację tkanek.WAGA - Dla rozchwianych Wag doskonałym kamieniem jest Szafir, który oczyszcza umysł z chaosu i złudzeń, ułatwia zaakceptowanie nowego, oraz wprowadza równowagę emocjonalną. Łagodzi wszelkie dolegliwości dermatologiczne. Kwarc różowy zaś pozwala otworzyć się na drugą osobę. Pomaga leczyć psychosomatyczne choroby serca.


SKORPION - dla Skorpiona Obsydian to remedium do odnalezienia potencjału w sobie, pracy ze swoją podświadomością, wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną wolność. Wspomaga leczenie chorób układu pokarmowego. Agat natomiast zapewnia harmonię pomiędzy ciałem umysłem i duchem. Łagodzi wszelkie schorzenia związane z gorączką.STRZELEC - Lapis Lazuli sprzyja wyciszeniu, medytacji oraz osiągnięciu harmonii, usuwa natrętne myśli. Ogólnie jest stosowany przy wszelkiego rodzaju bólach i obrzękach. Chalcedon zaś rozkojarzonym Strzelcom ułatwia kontakty i komunikację z innymi. Uspokaja stany histerii. Leczniczo stosuje się go we wszelkich dolegliwościach gardła.KOZIOROŻEC - Kwarc dymny wspiera rozwój wewnętrzny Koziorożca, pomaga odrzucić  to, co blokuje przed pójściem do przodu. Pochłania negatywne energie. Pomocny w załamaniach nerwowych, zanurzeniach neurologicznych. Szmaragd natomiast zapewnia regenerację na wszelkich poziomach, pomaga żyć w zgodzie z sobą i Wszechświatem. Pomaga w leczeniu chorób oczu i infekcjach oddechowych.WODNIK - dla Wodnika kamieniem, który przynosi spokój oraz pozwala otworzyć umysł na wyższe wibracje, doznania jest Ametyst. Wprowadza on również w związkach harmonię i zrozumienie. Jest pomocny w stanach lękowych, nerwicach. Fluoryt chroni podczas medytacji, rozjaśnia umysł. Łagodzi ataki złości, frustrację. Leczniczo wpływa pozytywnie na układ kostny.RYBY - Akwamaryn ułatwia kontakt z Wyższym "Ja", oraz usuwa z każdego zakamarku duszy wszelkie negatywne energie. Łagodzi charakter i likwiduje chaos. Zdrowotnie stosuje się go we wszystkich dolegliwościach związanych z przejedzeniem i przepiciem, działa też kojąco na nerwy. Drugim kamieniem jest koral, który nasila zdolność wizualizacji , bardzo dobrze wpływa na jasność umysłu. Pomaga rozwiązywać konflikty. Wspiera układ moczowy, oraz usuwa dolegliwości żołądkowe.


Kategorie:

Poznanie, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl