Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Pozytywne myśli, jak korzystać z ich mocy?
Autor:
Usunięty Ekspert

W pozytywnym myśleniu tkwi magiczna siła. Pozytywne mysli tak naprawdę nie maja ograniczeń, nie wymagaja specjalnych treningów ani ogromnego wysiłku. To jest jak energia, którą sterujemy.

Kapitan ma swój statek, za który jest odpowiedzialny i dośc często za ludzi, którzy w raz z nim dryfuja po wodach.To on jest sterem, który fizycznie prowadzi tam, gdzie jest koniec podróży, ale czy faktycznie musi to byc koniec? Nie. Siła mysli jest twórcza. Kiedy odpowiednio o nie dbamy, pielegnujac je, jestesmy w stanie ukieunkowac je na większe płaszczyzny. Kapitan wiec nie musi płynąc od punktu A do punktu B, jeżeli zwiekszy siłę swojej swiadomosci, jezeli bedzie w stanie pokonac strach, skupiajac sie wyłacznie na pozytywnych myslach.

Kazdego dnia, każdy z nas bije sie z myslami.

Budzimy sie ze snu, otwierajac oczy, nachodzi nas setki mysli, ale czy tak naprawde zastanawialismy sie nad nimi, czy na chwile przystalismy by je posłuchac?

Mama, która od poniedziałku do piatku jest sama z dwiema córkami, w pytaniu, jak mija Tobie dzień?-odpowiada-Tak jak kazdy, nic sie nie zmieniło. Ale czy tak musi byc, czy musi to byc odpowiedz?!

Znowu Nie. Wstajac z łózka, sama programuje sobie dzien. Kiedy wstaję z myslą" Rany, znowu pada desz, i znowu nie bede mogła wyjśc" energia mysli jaka w tym momencie wysyła jest negatywna. Samopoczucie bedzie negatywne, nic nie bedzie ja cieszyło, poniewaz zaprogramowała juz, ze bedzie źle.

Jak to bedzie wygladało z logicznego punktu widzenia.

Twoje myslenie okresla Twój sposób działania. A Twoje działanie z kolei decyduje o tym, jak Ciebie widza inni.

A teraz, jak bedzie wygladała odpowiedz, kiedy mama ukierunkuje mysli w stronę pozytywną.

Jak mija Tobie dzień?- odpowiada- "Wspaniale, mimo ze pada desz, ciesze sie. Kazdy dzień przynosi mi prezent, mam dzieci zdrowe, czuje sie rewelacyjnie, znajde dzisiaj czas na poczytanie ulubionej ksiażki."

I swiat staje sie różowy.

Wszystko nabiera barw, nabieramy checi do zycia, do rozmów z usmiechem mimo deszczu za oknem. Nabieramy tej witalności, energia zaczyna sama na siebie pracowac. Chce sie poprostu zyc. Zapominamy o chorobach, przykrościach z dnia wczorajszego oraz lenistwie jakie dzen wczesniej nas ogarneło.

Istnieje niebezpieczeństwo, ze pojawi sie przed Toba trudna sytuacja, przestaniesz myslec pozytywnie. I w tedy przegrasz.

Wiem, ze jest duzo ludzi, którym nie podoba sie Twój sposób bycia,Twoja praca i wszystko to co posiadasz oraz w jaki sposób to nabyłas/łes.

Pamietaj ludzie, którzy atakuja, czuja sie tak naprawde bezsilni. Oznacza to tylko słabosc i zanizone poczucie własnej wartosci. Sa to ludzie o ciasnych horyzontach. Okaż im zrozumienie, miej otwarte serce i miej dla nich współczucie.

Jezeli uwazasz, ze juz masz dosyc, nie dasz rady, brakuje Tobie sił i w to uwierzysz, nie podniesiesz sie. Kazdy człowiek jest tylko człowiekiem, dlaczego miałabys/bys czuc sie bezsilnym? Mysl pozytywnie, by docenic własne pozytywne strony.

Czasami ulegamy pokusie wdania sie w kłótnie i niepotrzebna irytację. To niestety pokazuje słabe strony charakteru człowieka. Nie wygramy. Człowiek, który duzo "szczeka" nie "gryzie".

Choc odniesiesz porazke,nie załamuj sie.Traktuj to jak lekcje. Wyciagnij wnioski i podejmij jeszcze raz kroki.

Mysl wciaż pozytywnie choćby przychodziły mysli, że to nie fair, ze ona/on nie jest w porzadku wobec mnie. Pozytywnie myslac, na nowo odkryjesz miłosc.

Jezeli skierujesz energie mysli "Raz jeszcze to zrobie, ale o wiele lepiej", rzeczywiście zrobisz to o wiele lepiej.

Zawsze mysl pozytywnie i otaczaj sie takimi ludzmi!

Najpierw jest myśl, słowa, a następnie czyny.

Łączę pozdrowienia!

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Praca nad sobą, Porady życiowe, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl