Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Karty Tarota
Autor:
Issana

Jeśli mozna kogoś nazwać pasjonatem Tarota to ja właśnie do tych pasjonatów należę.

Moje umiejętności wywodzą się ze zdolności które odziedziczyłam po babci a także lata doświadczeń, nauki.

Pozwolą Państwo, że przedstawię pokrótce karty Tarota.

Narodziny kart nie są jednoznacznie ustalone, ale sądzi się że około XIV wieku, jedni twierdzą że w Egipcie inni że we Włoszech. Osobiście uważam, że nie ma to większego znaczenia. W każdym razie faktem jest, że każda z kart ma swoją opowieść i jest kolejnym etapem wędrówki od Głupca do Świata-Oświecenia. Małe Arkana też mają swoją opowieść.  Dzięki Wielkim Arkanom możemy rozwiązać poważne problemy, odpowiadają one za ważniejsze rzeczy, korzystamy z nich przy psychoterapii, natomiast Małe mówią o drobnych sprawach... Karty Tarota są powiązane z numerologią , astrologią.

Jedni mówią że wierzą w karty, różnego rodzaju przepowiednie inni twierdzą że to bajka choć sami nie próbowali tego poznać. Każdy skutek ma swoją przyczynę i jest swojego rodzaju łańcuszkiem. Już każda nasza myśl, nie tylko czyn, rozprzestrzenia się w kosmosie i tworzy dalszy ciąg.  Karty pokazują nam to wszystko, potrafią wychwycić z kosmosu to co jeszcze nie zdążyło się zrealizować w świecie materialnym. Karty nie są wyrocznią ponieważ  nic nie jest jednoznacznie przesądzone, bo nasze myśli i czyny ulegają zmianie. Przykładowo jeśli Pani Beata pyta czy będzie z Panem Tomkiem, lub czy powiedzie się dane przedsięwzięcie, możemy jednoznacznie powiedzieć tak lub nie ale jeśli chcemy się temu przyjrzeć bliżej, wnikamy w problem (dlaczego nie, lub dlaczego tak). Wtedy widzimy, że jeśli zmienimy pewne fakty to TAK możemy zmienić w Nie... Karty są wspaniałą pomocą w podjęciu decyzji, pokażą jak mogą potoczyć się zdarzenia zależnie od wybranej drogi. Potrafią ostrzec, przeanalizować każdy problem.

Do każdego rozkładu potrzebuje imienia i daty urodzenia, jeśli układ dotyczy dwóch osób to imiona i daty urodzenia obu osób. Odpowiadam na wszystkie sfery tj. uczucia, finanse, zdrowie . Można się ze mną skontaktować poprzez sms, chat i mail . Sms zawiera niewiele słów więc na głębszą analizę polecam chat.  Maila polecam przy układzie Domów Astrologicznych.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i zapraszam,

Kategorie:

Tarot

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl