Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Oczyszczanie relacji za pomocą Reiki
Autor:
Usunięty Ekspert

Każdy z nas miewa konflikty w relacjach. Czy to partnerskich, zawodowych czy rodzinnych.  Pojawiaja się zawsze wtedy,  kiedy kierujemy się głęboko zakorzenionymi zasadami, własnymi przekonaniami czy wewnętrznymi konfliktami. Są jak mantra powtarzana w kółko, czasem jak cichy głos wibrujacy nam w głowie. Te nieuświadomione  problemy mogą być przyczyną blokad do osiagnięcia przez nas szczęścia. Reiki może pomóc oczyścić te blokady  i ostatecznie uzdrowić konflikt w relacji poprzez uzdrowienie samego siebie.

Reiki jako uniwersalna energia życiowa,  może być używana w każdym przypadku kiedy chcemy coś uzdrowić, oczyścić  czy przywrócić  równowagę. Ta siła dociera do korzeni i oczyszcza poprzez rozpuszczenie wzorców energetycznych, którymi się  kierujemy na co dzień, a które to są nam zbędne w życiu.

Tak więc Reiki oczyszcza nam ścieżkę do przyjścia nowej, pozytywnej energii.

Możemy oczyścić relacje wszelkiego rodzaju, lecz najpierw musimy oczyścić siebie, bo to my jesteśmy przyczyną tego, co się wokół nas dzieje. Nasze  myśli  tworzą energię i przyciagają do nas ludzi, sytuacje, które pasują do naszego wzorca.

Pierwszym krokiem jest przyznanie się, że to nie sytuacje, czy ludzie niszczą  nasze życie. Trzeba wziąć pełną odpowiedzialność  za swoje wybory i decyzje, “posprzatac” stare i niepotrzebne rzeczy, które nie sprawdziły się w relacji. Trzeba zaakceptowac to, co jest i iść do przodu nie szukajac winy. Następnie możemy rozpocząć proces oczyszczania.

Robiąc zabiegi Reiki samemu sobie, badź korzystając z pomocy Mistrza Reiki, rozpuszczamy stare wzorce i blokady. Uświadomienie pozwala na szybsze i skuteczniejsze działanie Reiki, równoważenie czakr a tym samym równoważenie umysłu, ciała i duszy.   


 
Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl