Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
TAROT

Tarot, skąd pochodzą odpowiedzi?

Horoskop ogólny od 29. 07 do 05. (...)
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ Ciągle przeżywasz prawdziwą miłość, która kończy się zwykle w momencie gdy mija chemia, czas najwyższy pomyśleć o tym, że lista Twoich przygód zaczyna się wydłużać a Ty nie znajdujesz tego, czego szukasz, może wina nie tkwi w tych (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 29. 07 DO 05. 08. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Barany związku odkryją radość dawania uczuć miłosnych. Będziesz nastawiona na bliski kontakt z partnerem, empatię i wrażliwości na wzajemne potrzeby w związku, odkryjesz (...)
Horoskop ogólny od 22. 07 do 28. 07. 2013
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ Wciąż czekasz że on sam do Ciebie przyjedzie, niestety w miłości potrzeba więcej Ci wychodzenia z inicjatywą i okazywania że naprawdę ci na kimś zależy. Jeśli (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 22. 07 DO 28. 07. 2013
Autor: Anna Bell
 BARAN Barany będące w związku czeka czas burzliwej relacji ze swoją drugą połową. Będziesz wywierała nacisk na swego partnera a Twoje słowa będą impulsywne i nieprzemyślane. To (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 15 . 07 DO 21. 07. 2013.
Autor: Anna Bell
BARAN Barny w związku dojdą do wniosku ze ich wybór partnera nie był do końca przemyślany, zdarza Ci się Baranie nie dotrzymywać terminów czy zobowiązań a Twój partner nie (...)
Horoskop ogólny od 08. 07 do 14. 07. 2013
Autor: Anna Bell
  BARAN MIŁOŚĆ Barany będą spokojne, nie będą ulegać emocjom szukając przygód tam gdzie ich nie ma. Barany w związku jeśli nie zaczną dbać o wspólną relacje mogą nie (...)
Horoskop 13 - 20 maja wróżki Ewy Emily
Autor: Usunięty Ekspert
Baran: Uczucia: początek tygodnia to poczucie samotności, tęsknota za bliskością. Pary mogą mieć przejściowe kłopoty w harmonijnym pożyciu. Osoby samotne czuć się lekceważone. Koniec tygodnia jednak wynagrodzi dobrymi emocjami, miłymi (...)
TAROT - MAŁE ARKANA
Autor: Usunięty Ekspert
Talia kart tarota składa się z 78 kart. 22 karty to Wielkie Arkana a 56 kart to Małe Arkana, które odpowiadają na pytania związane z realiami życia dnia codziennego, ukazują prawdę na (...)
Nie bój się Tarota!
Autor: Usunięty Ekspert
Często zastanawiałam się nad tym, czym jest dla mnie praca z kartami Tarota, co mi to daje, jaki wpływ ma Tarot na moje życie? Moja ocena jest pozytywna. Tarot pozwolił mi odkryć (...)
Tarot - terapia słowem. Czy każdy może (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Wiele można przeczytać na temat różnorakich kursów, książek itd. odnośnie Tarota. Czy można samemu nauczyć się pracować z tymi kartami? Czy można bez wydawania pieniędzy i (...)
|<  < 4 5 6 7 8 9 10 11 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl