Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
NAMIĘTNOŚĆ

Namiętność... nasze pasje, inspiracje, czyli to, co często nazywamy esencją życia. W tym dziale będziemy się nimi dzielić, zachęcając innnych do odkrywania nowych miejsc, tematów, spotkań z ciekawymi osobami. Czasami wystarczy jedna ksiązka, obejrzany film, czyjaś myśl lub rozmowa, aby nadać nowy bieg naszemu życiu. Zachęcamy do wymieniania się swoimi  pasjami i "odkryciami".

Co zrobić jeśli on nie odwzajemnia naszych uczyć?
Autor: Agnelya
Młoda  35-letnia kobieta Izabela zakochała się w kilkanaście lat młodszym od siebie mężczyźnie, który nie odwzajemnia jej uczuć. . . Jakże często spotykana sytuacja. Mieszkali po sąsiedzku, widywali się w pracy. Był czarujący i przystojny. . . często na przerwie śniadaniowej widywali się, bywało, że siedzieli przy wspólnym stoliku, pili kawę, jedli śniadanie, rozmawiali na różne tematy. Nic w tym nadzwyczajnego, w końcu pracowali w jednej firmie. . . Mężczyzna (...)
Bratnia dusza, jesteś gotów?
Autor: Usunięty Ekspert
Związkami dusz rządzą pewne kosmiczne siły, podobne do tych, pod wpływem których znajdują się migracje ptaków. Siły te popularnie nazywane są karmą lub po prostu przeznaczeniem. Karma to suma przyczyn powstałych w przeszłości, która determinuje sytuację „tu i teraz”. Powszechnie (...)
Dobre rady na ratowanie związku
Autor: Usunięty Ekspert
Jak rozmawiać? Jak postępować? - aby utrzymać związek. Na te tak ważne życiowo pytania napisano wiele książek. Ich autorzy mieli dyplomy z uczelni albo też i tacy, co "dyplom" wydało im życie i mają prawo się wypowiedzieć. Treść oparta na własnym lub znajomych życiu, liczne przykłady, (...)
Dotyk symptomem uczucia
Autor: Róża
Tęsknota za miłosnym i akceptującym dotykiem jest w nas zakodowana bardzo mocno. Czuły dotyk jest wyrazem bliskości, miłości i przywiązania do drugiej osoby. Troskliwa dłoń to lekarstwo i antidotum na zmęczenie, cierpienie i stres. Umiemy używać oklepanych sloganów o miłości, a przecież za (...)
Rachunek z młodości. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Na korytarzu szpitalnym Grażyna nerwowo spogląda na drzwi sali reanimacyjnej. Tysiące myśli kłębi się głowie i żadnej logiki w tym, co teraz się dzieje. Jak mogło do tego dojść? Przecież zawsze był taki ostrożny, jeździł zachowując przepisy, wszystkie jego decyzje były wyważone i (...)
ZWIĄZEK KARMICZNY, czyli trudna miłość. . .
Autor: Róża
ZWIĄZEK KARMICZNY. . . Co to takiego?  Ten termin nie jest obcy żadnemu doradcy życiowemu. Wiele artykułów i wypowiedzi też już się pojawiało na przełomie lat. Tak naprawdę to żaden wróżbita nie jest w stanie do końca zgłębić tego tematu. Nie jest to bowiem związek "usłany różami", (...)
Kilka cennych porad na ZŁAMANE SERCE
Autor: Usunięty Ekspert
Osoba, o której myślaleś/aś, że jest miłością na resztę życia złamała Ci właśnie serce? Czy Twój świat z tego powodu legł w gruzach? Czujesz się zrozpaczony/a? To jest artykuł dla Ciebie.  Związki to relacje między dwoma stronami. Są trwałe i nietrwałe. Przyczyny rozstań są (...)
ŻYCIE WE TRÓJKĘ
Autor: Róża
Historia, którą opisuje dotyczy pewnej skomplikowanej relacji… Beata pochodzi z wielodzietnej rodziny. Jej ojciec pracował, ale "lubił zajrzeć do kieliszka". W domu starczało tylko na podstawowe potrzeby. Mijały lata, ojciec zmarł, a Beata dorastała w atmosferze szczególnego szacunku do (...)
ANIOŁ KTÓRY ODMIENIŁ ŻYCIE
Autor: Róża
Ta historia dotyczy kobiety, która została wrózką poprzez koleje losu i sytuacje zyciową. Po licznych przezyciach małzenskich z męzem alkoholikiem, Regina postanowiła "cos zmienic". Zaczeła czatowac na portalach towarzyskich. Wielu ludzi /czytaj mezczyzn/, których tam poznała nie było godnych (...)
Klucz do szczęścia w małżeństwie- cz. 2 do art. Ja go zmienię. . .
Autor: Agnelya
Miłość zakrywa wiele wad, a zakochana kobieta widzi tylko zalety, albo mówi: „Ja go zmienię. ” I tu pojawia się pytanie, czy kochasz na pewno tego człowieka, czy kogoś kto ma się stać Twoim ideałem w wyniku Twoich zabiegów. Często jest tak, że kobieta (one najczęściej korzystają z (...)
 < 1 2 3 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl