Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
NAMIĘTNOŚĆ

Namiętność... nasze pasje, inspiracje, czyli to, co często nazywamy esencją życia. W tym dziale będziemy się nimi dzielić, zachęcając innnych do odkrywania nowych miejsc, tematów, spotkań z ciekawymi osobami. Czasami wystarczy jedna ksiązka, obejrzany film, czyjaś myśl lub rozmowa, aby nadać nowy bieg naszemu życiu. Zachęcamy do wymieniania się swoimi  pasjami i "odkryciami".

RYTUAŁ NA PRZYCIĄGNIĘCIE MIŁOŚCI
Autor: Usunięty Ekspert
Najpierw musisz pokochać samą/ego siebie i zaakceptować; dopiero wtedy pokocha Cię "KTOŚ". Inaczej przyciągniesz niewłaściwą osobę. Będzie tylko ból i cierpienie. Przygotuj sobie czerwoną świecę - dobrze, by była taka, która szybko się pali. (Nikt nie chce siedzieć i czekać 8 godzin:) Czerwony kolor to kolor miłości, więc otaczaj się tym kolorem, zwłaszcza podczas robienia rytuału. Jeśli nie masz partnera, podpal świecę i powiedz głośno: Ja (powiedz swoje imię) (...)
RYTUAŁ NA ODCIĘCIE SIĘ OD NIESPEŁNIONEJ MIŁOŚCI
Autor: Usunięty Ekspert
Rytuał ten jest przeznaczony dla osób, które przeżywają żal po stracie miłości, kiedy obiekt naszych uczuć nie jest nami już w ogóle zainteresowany, a my ciągle tkwimy w przeszłości i nie możemy sie od tego uczucia uwolnić. Tracimy naszą energię i czas, zamiast otworzyć się na nowe (...)
Co on do mnie czuje?
Autor: Usunięty Ekspert
Najczęściej zadawane pytanie od moich klientek to: "Co on do mnie czuje, co o mnie myśli?" i tutaj ja mam pole do popisu! Gdyż według mnie, jeżeli ktoś coś naprawdę czuje, to pierwszą osobą, która o tym wie jest nikt inny, jak osoba zainteresowana! W naszym życiu spotykamy różnych ludzi, (...)
W sieci lęków. . . Pauline McKinnon “Wycisz strach. Jak przezwyciężyć (...)
Strach i stres tkwią w każdym z nas. W świecie, który bezustannie wywiera na nas presję - i zachęca do wyścigu po…(no właśnie, po co?) – emocje negatywne towarzyszą nam na każdym kroku. Ludzie radzą sobie z nimi rozmaicie. Jedni w ogóle nie zwracają na nie uwagi, inni duszą je w sobie, (...)
Ostatnio obejrzane - ciekawy film. Polecam!
Najważniejsze to słuchać się nawzajem.   Cierpliwie. W tradycji chrześcijańskiej  Wieża Babel symbolizuje zbiorowość mówiącą różnymi językami;  Bóg chcąc ukarać ludzi za to, że postanowili  wybudować wieżę tak wysoką, aby sięgała samego nieba pomieszał im  języki, aby się (...)
 < 1 2 3
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl