Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PRACA NAD SOBĄ

W tym dziale spróbujemy odpowiedziedź na pytania:

- Od czego zaczyna się praca nad sobą ?
- Co mi może dać praca nad sobą ?
- Dlaczego warto z uwagą zwrócić się ku sobie ?

Su Dżok
Autor: Usunięty Ekspert
Su Dżok to zdobywająca rzesze zwolenników na całym swiecie, skuteczna metoda przywracania naturalnej równowagi organizmu przez stymulacje punktów witalnych na dłoniach i stopach, opracowana przez południowokoreańskiego naukowca, prof. Park Jae Woo. Stosunkowo (...)
Zmiana przekonań
Autor: Alenna
Jak wygląda praca nad zmianą swoich przekonań? Musimy zacząć od tego, że twoje myśli przyciągają wydarzenia w twoim życiu, np. jeżeli teraz  masz myśli w głowie, żenie zasługujesz na miłość, że nie stać cię na nikogo lepszego, (...)
Pragnienie zmiany
Zmiany, które chcemy wprowadzić w nasze życie często związane są z postanowieniami i obietnicami, które składamy sobie, zmierzając do wyznaczonego, nowego celu. Niestety mimo dużych (...)
Metoda Kontroli Umysłu
Autor: Usunięty Ekspert
Metoda Kontroli Umysłu KUM jest systemem ćwiczeń relaksacyjno-koncentrujących, którego twórcą jest Jose Silva. W Polsce od roku 1980 prowadzi kursy w tej dziedzinie mgr Lech Emfazy (...)
Michała Tombaka droga do zdrowia i lepszego (...)
W dzisiejszych czasach, otoczeni zewsząd dobrami konsumpcji,   pobudzani przez różnego rodzaju bodźce, przy jednoczesnym braku czasu i cierpliwości , nie zastanawiamy się nad tym kim (...)
MAPA MARZEŃ
Autor: Anna Bell
  Mapa marzeń Zacznę od tego, jak zapewne każdy z nas zadaje sobie zazwyczaj pytanie wierzyć czy nie? Sama miałam dużo wątpliwości a jednak w zeszłym roku skusiłam się i pierwszy (...)
|<  < 10 11 12 13 14 15
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl