Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Ostatnio obejrzane - ciekawy (...)
Najważniejsze to słuchać się nawzajem.   Cierpliwie. W tradycji chrześcijańskiej  Wieża Babel symbolizuje zbiorowość mówiącą różnymi językami;  Bóg chcąc ukarać ludzi za to, że postanowili  wybudować wieżę tak wysoką, aby sięgała samego nieba (...)
CIEŃ w ujęciu C. G. Junga
„Za każdym idzie jego cień i w im mniejszym stopniu jest on zespolony ze świadomym życiem jednostki, tym jest ciemniejszy i większy ”. Carl Gustav Jung Niczym chiński znak (...)
Astrologia wydarzeniowa - wstęp - (...)
Jeżeli w horoskopie wschodzą trzy pierwsze lub trzy ostatnie stopnie jakiegokolwiek znaku, oznacza to w pierwszym przypadku, że sprawa jest przedwczesna, a w drugim, że za późno pytać o (...)
Myśl na środa, 17 listopad
Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
Horoskop Tygodniowy 30. 09-7. 10. 2012
Autor: Agnelya
Baran-dobry czas na poważne rozmowy biznesowe, które zaowocują poważnymi kontraktami. Jeśli szukasz bratniej duszy końcówka tygodnia będzie sprzyjała kontaktom towarzyskim i masz (...)
HOROSKOP MIŁOSNY DLA TWOJEGO ZNAKU 22 XII- 31 XII
Autor: Agnelya
Baran- Przed Tobą czas przemyśleń i podsumowań, duże zmiany w życiu uczuciowym. Nie bądź taki zamknięty i niezdecydowany, jeśli uspokoisz się wewnętrznie to zaczniesz przyciągać harmonie w związku, a jeśli jesteś samotny los na (...)
MAPA MARZEŃ
Autor: Anna Bell
  Mapa marzeń Zacznę od tego, jak zapewne każdy z nas zadaje sobie zazwyczaj pytanie wierzyć czy nie? Sama miałam dużo wątpliwości a jednak w zeszłym roku skusiłam się i pierwszy (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 16-22. (...)
BARAN Praca: zaczął się już normalny tydzień pracy bez żadnych ulg. Zresztą już się zrelaksowałaś, wystarczy. Teraz musisz się wziąć do pracy. Ten tydzień zapowiada się (...)
|<  < 115 116 117 118 119 120
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl