Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Karta życia w Tarocie. PAPIEŻ.
Papież, to piąta karta w Tarocie. Na wizerunku karty umieszczono postać Papieża (Arcykapłana). Jest to straszy mężczyzna, ubrany w długi płaszcz i papieską tiarę. W lewej ręce trzyma laskę z potrójnym krzyżem.  W tle za nim stoją dwie kolumny, które (...)
MAGICZNE RYTUAŁY
Autor: Agnelya
Magia-co to takiego? Od początku istnienia ludzkości są osoby zgłębiające sztukę magii , a co to magia to siła dzięki której jesteśmy w stanie tworzyć rzeczy dla innych nie (...)
Ascendent w znaku
Nie każdy wie, że oprócz znaku słonecznego, każdy z nas  posiada również swój ascendent. Co to takiego?   Ascendent to w astrologii punkt ekliptyki, który wschodzi w określonym (...)
Pragnienie zmiany
Zmiany, które chcemy wprowadzić w nasze życie często związane są z postanowieniami i obietnicami, które składamy sobie, zmierzając do wyznaczonego, nowego celu. Niestety mimo dużych (...)
Karty Tarota
Autor: Issana
Jeśli mozna kogoś nazwać pasjonatem Tarota to ja właśnie do tych pasjonatów należę. Moje umiejętności wywodzą się ze zdolności które odziedziczyłam po babci a także lata (...)
OCZYSZCZANIE
Autor: Usunięty Ekspert
Proponuję Ci dzisiaj świetną zabawę i ekscytująca przygodę, aby uleczyć swoje choroby. Każdy ze smaków odpowiada konkretnym narządom wewnętrznym: 1. Smak kwaśny. Wspiera pracę wątroby i woreczka żółciowego ( ogórek kwaszony, (...)
Metoda Kontroli Umysłu
Autor: Usunięty Ekspert
Metoda Kontroli Umysłu KUM jest systemem ćwiczeń relaksacyjno-koncentrujących, którego twórcą jest Jose Silva. W Polsce od roku 1980 prowadzi kursy w tej dziedzinie mgr Lech Emfazy (...)
Karta życia w Tarocie. CESARZ.
CESARZ Cesarz, czwarta karta w Tarocie, symbolizuje ziemską władzę oraz odnosi się do pierwiastka materialnego w człowieku; ucieleśnia strukturę i porządek. Cesarz wyposażony jest w (...)
Domy Astroligiczne
Autor: Issana
Domy Astrologiczne CZYM SĄ DOMY ASTROLOGICZNE Rozkład 12 Domów Astrologicznych ma związek z horoskopem astrologicznym. Każdy Dom odpowiada za pewną sferę życia. W każdym domu jest (...)
Karta życia w Tarocie. CESARZOWA.
CESARZOWA Cesarzowa, trzecia karta w Tarocie, prezentuje, to co ziemskie - szczodrość i płodność, w odróżnieniu do Kapłanki, która utożsamia nieświadomą część naszej (...)
|<  < 113 114 115 116 117 118 119 120 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl