Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Wróżka
Ewa
ZADZWOŃ:
700 688 346
4.26 zł/min
Newsletter
ARTYKUŁY
Karta życia w Tarocie. (...)
W Tarocie egipskim Kochankowie (szósta karta ) występuje pod nazwą The Two Ways (Dwie drogi), co nawiązuje do wizerunku na karcie dwóch kobiet, pomiędzy którymi znajduje się mężczyzna (wyjątkiem są talie Tarota Swiss i Rider'a). Mężczyzna pomiędzy nimi musi (...)
Moc koloru. . . Który to Twój ulubiony?
Może nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, ale znaczenie koloru daleko wykracza poza jego wartość rozrywkową czy dekoracyjną. Już starożytne cywilizacje Egiptu, Grecji, Chin, Tybetu (...)
Energetyczny kod. . .
Według średniowiecznych astrologów każdy z nas w momencie przyjścia na świat, zastaje w nim pewną konkretną rzeczywistość. Tworzy ją dla nas Układ Słoneczny.   Wszystko co nas (...)
Potrafią słyszeć smak, widzą kolor (...)
Życie jak w kalejdoskopie barw, zapachów i dźwięków? Jest możliwe. . . jeśli jesteś synestetą. Synestezja to właśnie zdolność odbierania jednego bodźca dwoma zmysłami. Słowo to (...)
KRYSZTAŁY A CZAKRY
Autor: Usunięty Ekspert
    Można przykładać kryształy na czakry, aby zapobiegać chorobom lub leczyć je.       I tak: Czakra podstawy (przy kości ogonowej u podstawy kręgosłupa) jest bardzo ważna, (...)
Zaklęcia na różne choroby z tradycji syberyjkich wiedźm.
Autor: Usunięty Ekspert
Zaprezentowane niżej zaklęcia pochodzą z tradycji syberyjskich wiedźm, które od setek lat przekazywały swoją wiedzę następnym pokoleniom. Spośród 7 tysięcy takich zaklęć i rytuałów wybrałam takie, które nie wymagają szczególnych (...)
Skąd się biorą chorby?
Autor: Usunięty Ekspert
Skąd się biorą choroby? Ostatnimi czasy dzwoni do mnie wiele klientów z zapytaniem o swój stan zdrowia. Rozkładam wówczas karty tarota /Arkana Wielkie/, a także biorę pod uwagę (...)
Karta życia w Tarocie. PAPIEŻ.
Papież, to piąta karta w Tarocie. Na wizerunku karty umieszczono postać Papieża (Arcykapłana). Jest to straszy mężczyzna, ubrany w długi płaszcz i papieską tiarę. W lewej ręce (...)
MAGICZNE RYTUAŁY
Autor: Agnelya
Magia-co to takiego? Od początku istnienia ludzkości są osoby zgłębiające sztukę magii , a co to magia to siła dzięki której jesteśmy w stanie tworzyć rzeczy dla innych nie (...)
Ascendent w znaku
Nie każdy wie, że oprócz znaku słonecznego, każdy z nas  posiada również swój ascendent. Co to takiego?   Ascendent to w astrologii punkt ekliptyki, który wschodzi w określonym (...)
|<  < 112 113 114 115 116 117 118 119 120 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl