Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Zmiana przekonań
Autor: Alenna
Jak wygląda praca nad zmianą swoich przekonań? Musimy zacząć od tego, że twoje myśli przyciągają wydarzenia w twoim życiu, np. jeżeli teraz  masz myśli w głowie, żenie zasługujesz na miłość, że nie stać cię na nikogo lepszego, nikt normalny cię nie zechce, ogólnie pesymistycznie jesteś nastawiona, masz pecha czy przyciągasz samych niewłaściwych mężczyzn, zauważ że te negatywne myśli bardzo szybko ci się realizują w życiu. Dlaczego? Dlatego, że często o tym (...)
Karta życia w Tarocie. RYDWAN.
RYDWAN Rydwan, siódma karta w Tarocie, występuje także jako Pojazd Ozyrysa lub Pojazd (Swiss Tarot). Najczęściej karta przedstawia  księcia w okazałym i pełnym świetności (...)
W sieci lęków. . . Pauline McKinnon “Wycisz (...)
Strach i stres tkwią w każdym z nas. W świecie, który bezustannie wywiera na nas presję - i zachęca do wyścigu po…(no właśnie, po co?) – emocje negatywne towarzyszą nam na (...)
Karta życia w Tarocie. KOCHANKOWIE.
W Tarocie egipskim Kochankowie (szósta karta ) występuje pod nazwą The Two Ways (Dwie drogi), co nawiązuje do wizerunku na karcie dwóch kobiet, pomiędzy którymi znajduje się (...)
Moc koloru. . . Który to Twój ulubiony?
Może nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, ale znaczenie koloru daleko wykracza poza jego wartość rozrywkową czy dekoracyjną. Już starożytne cywilizacje Egiptu, Grecji, Chin, Tybetu (...)
Energetyczny kod. . .
Według średniowiecznych astrologów każdy z nas w momencie przyjścia na świat, zastaje w nim pewną konkretną rzeczywistość. Tworzy ją dla nas Układ Słoneczny.   Wszystko co nas (...)
Potrafią słyszeć smak, widzą kolor (...)
Życie jak w kalejdoskopie barw, zapachów i dźwięków? Jest możliwe. . . jeśli jesteś synestetą. Synestezja to właśnie zdolność odbierania jednego bodźca dwoma zmysłami. Słowo to (...)
KRYSZTAŁY A CZAKRY
Autor: Usunięty Ekspert
    Można przykładać kryształy na czakry, aby zapobiegać chorobom lub leczyć je.       I tak: Czakra podstawy (przy kości ogonowej u podstawy kręgosłupa) jest bardzo ważna, (...)
Zaklęcia na różne choroby z tradycji syberyjkich wiedźm.
Autor: Usunięty Ekspert
Zaprezentowane niżej zaklęcia pochodzą z tradycji syberyjskich wiedźm, które od setek lat przekazywały swoją wiedzę następnym pokoleniom. Spośród 7 tysięcy takich zaklęć i rytuałów wybrałam takie, które nie wymagają szczególnych (...)
Skąd się biorą chorby?
Autor: Usunięty Ekspert
Skąd się biorą choroby? Ostatnimi czasy dzwoni do mnie wiele klientów z zapytaniem o swój stan zdrowia. Rozkładam wówczas karty tarota /Arkana Wielkie/, a także biorę pod uwagę (...)
|<  < 112 113 114 115 116 117 118 119 120 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl