Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
METAFIZYKA

Dział zajmujący się przedmiotami wykraczającymi poza doświadczenie, zmierzający do poznania "istoty" rzeczy.

Co mówi o Tobie Twój kolor Aury?
Autor: Usunięty Ekspert
Każdy człowiek wytwarza wokół siebie pole energetyczne zwane inaczej aurą. Sama nazwa pochodzi od greckiego słowa aura oznaczającego bryzę. Jest to nasza bardzo osobista wibracja. Tybetańscy mistycy twierdzą, że to subtelne światło określa osobowość (...)
Ugruntowanie - Energia Ziemi w Twoim życiu
Autor: Usunięty Ekspert
Żyjemy w czasach, gdy nie przywiązujemy wiele uwagi do ziemi.  Mieszkamy w miastach, które skuwają jej powierzchnię betonem; obecność pożywienia i innych darów natury w sklepach (...)
Ja i Ty - energia serca
Autor: Usunięty Ekspert
Jesteśmy związani z Ziemią, po której stąpamy i z Niebem, pod którym żyjemy. Jesteśmy połączeni ze swoim ciałem, emocjami i umysłem poprzez system czakr i kanałów energetycznych. (...)
Jak rozmawiać ze swoim Aniołem, kiedy można (...)
Autor: Agnelya
  Od dzieciństwa wiemy, że każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża. Większość z nas jako dziecko najczęściej przed snem komunikowała się z nim słowami popularnej modlitwy: (...)
Kraina Czarów
Autor: Usunięty Ekspert
Pewnie każdy z nas czytał barwną historię o małej dziewczynce, która w śnie zbłądziła w krainie, w której wszystko jest mozliwe. W tej przygodzie nic nie jest logiczne i do (...)
WSZECHWIDZĄCE TRZECIE OKO
Autor: Usunięty Ekspert
OKO BOGÓW Nauka nie jest w stanie wytłumaczyć niezwykłego zjawiska trzeciego oka, jednak w starożytnej kulturze Wschodu nie było ono niczym dziwnym. Twierdzono nawet, że zdolność (...)
Jakie Anioły i Bóstwa pomogą nam w niektórych sytuacjach?
Autor: Usunięty Ekspert
Lista istot odpowiedzialnych za okreśone potrzeby Wzywanie Archaniołów i Wniebowstąpionych Mistrzów Gdy pojawia się określona potrzeba, skorzystajcie z przedstawionej poniżej listy, by dowiedzieć się, jakie bóstwa powinniście wezwać. Z (...)
Księga Cieni
Autor: Usunięty Ekspert
"KSIĘGA CIENI nie jest biblią, ani koranem. To osobista "książka kucharska" uroków, które zadziałały dla właściciela. Daję wam małą wskazówkę, abyście mieli na czym bazować: w (...)
Alchemia *Magia
Autor: Usunięty Ekspert
Alchemia. . . W dawniejszych czasach magia była na dobrą sprawę utożsamiana z alchemią. Nie wolno przy tej okazji zapominać, że kiedyś nie rozgraniczano na przykład chemii, fizyki (...)
Przypadek, lub nie. . .
W „Grze w klasy” Julio  Cortazara czytamy: „przypadkowe spotkanie jest czymś najmniej przypadkowym w naszym życiu”. Niemiecki poeta i filozof Friedrich Schiller twierdził, że: (...)
 < 1 2 3
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl