Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
METAFIZYKA

Dział zajmujący się przedmiotami wykraczającymi poza doświadczenie, zmierzający do poznania "istoty" rzeczy.

Zaufaj Aniołom
Autor: Usunięty Ekspert
Często zastanawiamy się czy Anioły istnieją. Wszystkie religie wierzą w istnienie Aniołów, tylko w każdej z nich inaczej są one nazywane np. w buddyzmie czy hinduizmie - dewami a w Japoni - Kami. Gdy sięgniemy pamięcią to już członkowie plemion mieli  (...)
Czakry - co powinieneś o nich wiedzieć
Autor: Usunięty Ekspert
Czakry sa to główne centra energetyczne w organizmie człowieka, które jednocześnie są odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami energii. Energia w czakrach znajduje się w ruchu (...)
Przeznaczenie czy wolna wola - co ma wpływ na (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Bardzo dawno i bardzo długo, zanim jeszcze zostałam wróżką zastanawiałam się, czy istnieje coś takiego, jak przeznaczenie i wolna wola. Co ma większy wpływ na nasze życie i czy z (...)
Runy – mądrości zapisane w znakach
Autor: Usunięty Ekspert
Runy od wieków znane są ze swych magicznych i fenomenalnych właściwości. Wykorzystywane są w dywinacji, magii, a także w celach leczniczych. Zastosowań tych magicznych znaków jest (...)
Ewolucja energii
Autor: Usunięty Ekspert
Obecnie cała Ziemia i dosłownie wszystko jest poddane ewolucji. Jako ludzie też przechodzimy wiele procesów energetycznych dostosowujących nas do możliwości przebywania na tej pięknej, (...)
KRYSZTAŁOWA CZASZKA
Autor: Usunięty Ekspert
Witam serdecznie Państwa, Po dłuższej nieobecności ponownie zamieszczam dla Was kochani ciekawy artykuł. Poświęcony będzie  Kryształowej Czaszce. Na to spotkanie zaprosił mnie (...)
PRZESŁANIA ANIELSKIE NA LIPIEC - zrób (...)
Autor: Ewa
PATRON -ARCHANIOŁ JEREMIEL BARAN TWÓRCZY PROJEKT Twoja dusza pragnie rozwijać sie twórczo, rozpalaj swoją pasję życia, bądź kreatywny, podążaj za marzeniami. Pracuj i (...)
13 Ramadan i przesłanie „Sekretu”…
Autor: Usunięty Ekspert
Przeczytałam książkę pt: "Sekret" Roudy Byrne aż do rozdziału "Sekret pieniędzy", na stronie 96. Oczywiście postanowiłam zarabiać 100 tys. euro rocznie i moja podświadomość od razu (...)
Astrologia i jej wpływ na nasze życie
Autor: Usunięty Ekspert
Skąd się wzięliśmy na Ziemi jako ludzie? Może z układu Hebry czy Atlanty, a może z Wenus? Pytam, bo mamy czasem tak różne cechy, jak byśmy byli z zupełnie innych planet albo (...)
Medytacja z energią kosmosu
Autor: Usunięty Ekspert
Chyba każdy z nas lubi czuć się częścią większej całości. Współczesny świat często zdaje się pędzić w kierunku przeciwnym – ku izolacji jednostki, żądając od niej: a to, (...)
 < 1 2 3 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl