Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
POZNANIE

Artykuły przedstawione w tym dziale pozwolą nam, choć na chwilę, zwrócić się ku sobie. Będziemy zajmować się zagadnienaimi, które od wieków trapiły filozofów,psychologów i myślicieli rozważających nad sensem ludzkiego życia, zgodnie z maksymą: "Nosce te ipsum!" - "Poznaj siebie samego!"

Alchemia *Magia
Autor: Usunięty Ekspert
Alchemia. . . W dawniejszych czasach magia była na dobrą sprawę utożsamiana z alchemią. Nie wolno przy tej okazji zapominać, że kiedyś nie rozgraniczano na przykład chemii, fizyki czy astronomii, wszystko wrzucano do przysłowiowego jednego worka. Dzisiaj (...)
Medycyna Naturalna (niekonwencjonalna) - co (...)
Autor: Usunięty Ekspert
  Istnieje wiele metod uzdrawiania. Wspomnę w skrócie o kilku wspaniałych spośród tych metod, lecz chciałabym zwrócić uwagę na bardzo ważną rzecz, a mianowicie - należy moi (...)
AURA
Autor: Usunięty Ekspert
AURA jest to niewidoczna (albo widoczna dla nielicznych) poświata otaczająca ciało człowieka, zwierzęcia albo przedmiotu. Ci, którzy przekonują innych, że są w stanie ją (...)
AFIRMACJA - co to ?
Autor: Usunięty Ekspert
2011-07-20, 00:37:17 AFIRMACJA - co to? Termin pojawiający się z resztą nie tylko w kontekście magicznych rytuałów, ale również i w odniesieniu do psychologii. Afirmacje mogą bowiem (...)
Su Dżok
Autor: Usunięty Ekspert
Su Dżok to zdobywająca rzesze zwolenników na całym swiecie, skuteczna metoda przywracania naturalnej równowagi organizmu przez stymulacje punktów witalnych na dłoniach i stopach, (...)
SNY
Autor: Usunięty Ekspert
Witam Państwa, chcę dzisiaj porozmawiać na temat naszych snów. Każdemu z nas coś się śni, mamyrożne sny, większości nie pamiętamy, chociaż bywają i takie, że po przebudzeniudziękujemy Bogu, że to był tylko sen. Jest nawet dziedzina (...)
Moc koloru. . . Który to Twój ulubiony?
Może nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, ale znaczenie koloru daleko wykracza poza jego wartość rozrywkową czy dekoracyjną. Już starożytne cywilizacje Egiptu, Grecji, Chin, Tybetu (...)
Energetyczny kod. . .
Według średniowiecznych astrologów każdy z nas w momencie przyjścia na świat, zastaje w nim pewną konkretną rzeczywistość. Tworzy ją dla nas Układ Słoneczny.   Wszystko co nas (...)
Ascendent w znaku
Nie każdy wie, że oprócz znaku słonecznego, każdy z nas  posiada również swój ascendent. Co to takiego?   Ascendent to w astrologii punkt ekliptyki, który wschodzi w określonym (...)
CIEŃ w ujęciu C. G. Junga
„Za każdym idzie jego cień i w im mniejszym stopniu jest on zespolony ze świadomym życiem jednostki, tym jest ciemniejszy i większy ”. Carl Gustav Jung Niczym chiński znak (...)
|<  < 4 5 6 7 8 9
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl