Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
POZNANIE

Artykuły przedstawione w tym dziale pozwolą nam, choć na chwilę, zwrócić się ku sobie. Będziemy zajmować się zagadnienaimi, które od wieków trapiły filozofów,psychologów i myślicieli rozważających nad sensem ludzkiego życia, zgodnie z maksymą: "Nosce te ipsum!" - "Poznaj siebie samego!"

PERTHO - bardzo kobieca runa
Autor: Alenna
Pertho - jest Runą energetyczną, wspomaga rozwój, realizację ukrytych możliwości. Jest to Runa "kobieca", pomaga kobiecie realizować się w roli Matki, Żony, Kochanki. Pomaga wyprzeć trudne wspomnienia, uporać się z przeszłością. Przywołując runę Pertho (...)
Kwarc różowy - niezwykły kamień, który (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Swoją „przygodę” z litoterapią rozpoczęłam cztery lata temu, kiedy pod ciężarem różnych negatywnych przeżyć lekarz zdiagnozował u mnie nerwicę lękową. Objawiało się to (...)
Astrologia i jej wpływ na nasze życie
Autor: Usunięty Ekspert
Skąd się wzięliśmy na Ziemi jako ludzie? Może z układu Hebry czy Atlanty, a może z Wenus? Pytam, bo mamy czasem tak różne cechy, jak byśmy byli z zupełnie innych planet albo (...)
Znaki runiczne i ich znaczenie - runa THURISAZ
Autor: Usunięty Ekspert
RUNA TRURISAZ   Trzecia runa pierwszego wielkiego futharku przypisana jest nordyckiemu bogowi płodności Thorowi. Symbolizuje młot lub olbrzyma. Staroangielska nazwa Thorn oznacza nic (...)
Medytacja z energią kosmosu
Autor: Usunięty Ekspert
Chyba każdy z nas lubi czuć się częścią większej całości. Współczesny świat często zdaje się pędzić w kierunku przeciwnym – ku izolacji jednostki, żądając od niej: a to, (...)
JAK I PO CO ODBLOKOWAĆ CZAKRĘ SERCA ?
Autor: Agnelya
Czakrę serca  odblokowuję się przy wizualizacji różowej róży z 12 płatkami, która się powoli otwiera, lub nosząc różowy kwarc. Czakra  znajduje się w okolicach mostka, między (...)
Znaki runiczne i ich znaczenie - runa URUZ
Autor: Agnelya
Runa Uruz jest to druga runa starszego futharku. Symbolizuje moc wewnetrzną pozwalającą osiągnąć cel, bezwzględu na otaczających ludzi. Symbolizuje nieograniczony potencjał (...)
Znaki runiczne i ich znaczenie - runa Fehu
Autor: Agnelya
Runa Fehu oznaczana jest literą F i jest to pierwsza runa otwierająca alfabet starszego futharku. Symbolizuje bogactwo, dobrobyt, inwestycje, sukces, ale też płodność i nową drogę, (...)
Co mówi o Tobie Twój kolor Aury?
Autor: Usunięty Ekspert
Każdy człowiek wytwarza wokół siebie pole energetyczne zwane inaczej aurą. Sama nazwa pochodzi od greckiego słowa aura oznaczającego bryzę. Jest to nasza bardzo osobista wibracja. (...)
Niższe czakry - medytacja
Autor: Usunięty Ekspert
Spośród wielu prostszych, czy rutynowych medytacji poczesne miejsce należy się bezspornie tym, które mają na celu oczyszczenie i zbalansowanie naszych czakr – ośrodków energii (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl