Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
POZNANIE

Artykuły przedstawione w tym dziale pozwolą nam, choć na chwilę, zwrócić się ku sobie. Będziemy zajmować się zagadnienaimi, które od wieków trapiły filozofów,psychologów i myślicieli rozważających nad sensem ludzkiego życia, zgodnie z maksymą: "Nosce te ipsum!" - "Poznaj siebie samego!"

Twoje Przeznaczenie ukryte w (...)
Autor: Róża
Podpis. . . . określa cechy osobowości, postawy psychicznej, rozbieżności które pojawiają się między wibracją narodzin a imienia, stwarzają konflikty osobowościowe. Podpis jest jedyną wibracją, którą wybieramy sami. W ciągu życia możemy wiele razy (...)
Czakry - co powinieneś o nich wiedzieć
Autor: Usunięty Ekspert
Czakry sa to główne centra energetyczne w organizmie człowieka, które jednocześnie są odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami energii. Energia w czakrach znajduje się w ruchu (...)
Jaki kamień dla Twojego znaku zodiaku?
Autor: Alenna
Kamienie są dobre dla wszystkich, ale odpowiednie kamienie w połączeniu z Twoim znakiem zodiaku mają silniejsze działanie. Kamienie są przypisane do usuwania typowych dla danego znaku (...)
Wszystko zaczyna się i kończy w Tobie, cz. II
Autor: Usunięty Ekspert
OCZYŚĆ SIEBIE, SWOJE ŻYCIE - ODZYSKAJ ZDROWIE I RÓWNOWAGĘ, cz. II Czy masz ochotę  dowiedzieć się kim naprawdę jesteś? Uwikłani w codzienność, gonimy, tracimy energie, (...)
Wszystko zaczyna się i kończy w Tobie, cz. I
Autor: Usunięty Ekspert
OCZYŚĆ SIEBIE, SWOJE ŻYCIE - ODZYSKAJ ZDROWIE I RÓWNOWAGĘ, cz. I Pomyślisz sobie: „hasła pięknie brzmiące, ale jak to osiągnąć?” Dobra wiadomość jest taka, że TYLKO TY (...)
Dlaczego chorujemy i jak temu zapobiec?
Autor: Agnelya
Ludzkie pole energetyczne można opisać jako świetlistą powłokę otaczajacą i przenikającą ciało fizyczne, która emituje promieniowanie i jest określana jako aura. Ludzka aura (...)
Medytacja dwóch serc
Autor: Usunięty Ekspert
Ile to razy, oglądając serwisy informacyjne donoszące o coraz to nowych aferach korupcyjnych i kradzieżach, albo czytając gazety elektryzujące artykułami o makabrycznych zbrodniach, czy (...)
Przeznaczenie czy wolna wola - co ma wpływ na (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Bardzo dawno i bardzo długo, zanim jeszcze zostałam wróżką zastanawiałam się, czy istnieje coś takiego, jak przeznaczenie i wolna wola. Co ma większy wpływ na nasze życie i czy z (...)
Ewolucja energii
Autor: Usunięty Ekspert
Obecnie cała Ziemia i dosłownie wszystko jest poddane ewolucji. Jako ludzie też przechodzimy wiele procesów energetycznych dostosowujących nas do możliwości przebywania na tej pięknej, (...)
KRYSZTAŁOWA CZASZKA
Autor: Usunięty Ekspert
Witam serdecznie Państwa, Po dłuższej nieobecności ponownie zamieszczam dla Was kochani ciekawy artykuł. Poświęcony będzie  Kryształowej Czaszce. Na to spotkanie zaprosił mnie (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl