Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
POZNANIE

Artykuły przedstawione w tym dziale pozwolą nam, choć na chwilę, zwrócić się ku sobie. Będziemy zajmować się zagadnienaimi, które od wieków trapiły filozofów,psychologów i myślicieli rozważających nad sensem ludzkiego życia, zgodnie z maksymą: "Nosce te ipsum!" - "Poznaj siebie samego!"

NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ (...)
Autor: Usunięty Ekspert
ARCHANIOŁ URIEL Ten, którego imię oznacza “Światło Boga” to Archanioł Uriel. On to uświadamia nam, czego nie dostrzegamy w sobie, rozświetla nasze dusze, dociera do najskrytszych ich zakamarków. Archanioł Uriel chce nam pokazać i uświadomić jak wiele (...)
Raz na wozie a raz pod… czyli koło fortuny w (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Koło fortuny to karta losu, jeżeli trafia Wam się podczas wróżby jest to zapowiedź zmian i zawirowań w Waszym życiu. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ zmiany nie zawsze są (...)
TRADYCJE I OBRZĘDY ŚWIĄTECZNE - WIGILIA
Autor: Usunięty Ekspert
WIGILIA – jest w tradycji polskiej najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem roku, punktem kulminacyjnym przeżyć adwentowych. Słowo Wigilia pochodzi z języka łacińskiego i (...)
Tajemnicza moc sosny
Autor: Usunięty Ekspert
Na dworze chłód i wiele roślin śpi jeszcze głęboko pod śniegiem. Moi Kochani, no cóż. . . przyszła zima, która przybiera barwy czarno-białe i odcienie szarości. Nie ubarwiają (...)
NASI ARCHANIOŁOWIE - ARCHANIOŁ GABRIEL
Autor: Usunięty Ekspert
W świecie archanielskim jest Archanioł, który zjawia się w naszym życiu, by pokazać nam, że jesteśmy stworzeni na podobieństwo Boga i każdy z Nas ma w sobie Boską cząstkę. Jest to (...)
Gra miłosna czy niewinny wampiryzm?
Autor: Usunięty Ekspert
Gry miłosne są prawdziwą prowokacją do wampiryzmu. Kobieta, która czuje, że „odlatuje” pod wpływem pieszczot partnera, najlepiej zrobi, jak będzie się go wystrzegać. To nie (...)
Magiczne myślenie- na czym polega
Autor: Usunięty Ekspert
James Frazer w swojej klasycznej już pracy na temat religii i magii opisał kilka typów myślenia magicznego. Jednym z podstawowych praw magii sympatycznej jest prawo przenoszenia. Zgodnie (...)
Intuicja w biznesie. Naucz się z niej (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Pierwotnie łac. słowo intuitio oznaczało całościowe poznanie, pojawiające się w jednorazowym akcie olśnienia, inne od systematycznego, sekwencyjnego dochodzenia do prawdy. Intuicja (...)
Tajemnica życia po śmierci
Autor: Usunięty Ekspert
Każda istota ziemska obawia się śmierci. Zastanawiamy się wówczas nad tym, co się z nami stanie. Z wiekiem co raz, to bardziej, myśl o śmierci staje się widmem. Nawet ludzie religijni (...)
Mistrzowska liczba i jej wpływ na nasze życie
Autor: Róża
Jeżeli liczba końcowa wynosi /przed zsumowaniem/ 11, 22, 33, 44… t o   m a m y   d o  c z y n i e n i e  z liczbą mistrzowską. Posiadanie liczby mistrzowskiej zobowiązuje, albowiem (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl