Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PŁEĆ I CIAŁO

Dział poświęcony róznym koncepcjom dotyczącym płci i ciała człowieka.

LECZENIE EMOCJONALNYCH URAZÓW
Autor: Usunięty Ekspert
  - Usiądź prosto na krześle. - Rozluźnij się na tyle, na ile potrafisz. Skieruj swoją uwagę do wnętrza. - Zrób wdech. Prowadź oddech dokładnie do tego miejsca w ciele, gdzie czujesz ucisk lub ból. Pozwól sobie naprawdę poczuć ten ból lub to (...)
Autohipnoza
Autor: Usunięty Ekspert
  AUTOHIPNOZA Autohipnoza, podobnie jak hipnoza może pozytywnie wpłynąć na każdą sferę Twojego życia. Doświadczają tego ludzie na całym świecie od setek, a nawet tysięcy lat. (...)
RELACJE - odcinek 3 . . . Kto rozdaje karty? (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Kochani, co tydzień zaprezentuję Wam porcję dobrej lektury z zakresu RELACJE MIĘDZYLUDZKIE. Można to również potraktować jako pakiet cennych porad od wróżki. . . które otrzymujecie (...)
RELACJE - odcinek 2 . . . o KOBIECIE . . . z (...)
Autor: Usunięty Ekspert
B y ć   K o b i e t ą Siła kobiet pochodzi z faktu, którego nie może wytłumaczyć psychologia. Mężczyźni mogą być analizowani, kobiety jedynie adorowane. /Oskar Wilde/ (...)
ABC MĄDREJ KOBIETY
Autor: Usunięty Ekspert
Każda z nas ma w sobie mądrość. Musi tylko tę mądrość z siebie wydobyć. Każda z nas zasługuje na uznanie, miłość, szacunek, szczęście.   Oto ABC mądrej kobiety. Dla Was (...)
Su Dżok
Autor: Usunięty Ekspert
Su Dżok to zdobywająca rzesze zwolenników na całym swiecie, skuteczna metoda przywracania naturalnej równowagi organizmu przez stymulacje punktów witalnych na dłoniach i stopach, (...)
|<  < 5 6 7 8 9 10
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl