Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PŁEĆ I CIAŁO

Dział poświęcony róznym koncepcjom dotyczącym płci i ciała człowieka.

Czym jest Reiki
Autor: Usunięty Ekspert
Co znaczy słowo Reiki?   Reiki to japońskie słowo oznaczające "uniwersalną eenrgię życiową". Rei: Reprezentuje mądrość, która pochodzi od Boga i kosmosu. Reprezentuje Boga, Wszechświat, Boską istotę, uniwersalną mądrość. Ki: Ki (znana również jako (...)
Terapeutyczna moc tańca
Autor: Usunięty Ekspert
Taniec towarzyszył człowiekowi od zarania dziejów. Był ważną częścią życia społecznego i kulturalnego każdego człowieka. U  ludów pierwotnych był prośbą, modlitwą a w (...)
Wampiryzm energetyczny
Autor: Usunięty Ekspert
Wampiryzm jest znany od wielu wieków. Na pewno słyszeliście różne histroie o wampirach czy innych istotach wysysających z nas energie życiowe. Takimi istotami są też ludzie. Osoby te (...)
Dlaczego chorujemy i jak temu zapobiec?
Autor: Agnelya
Ludzkie pole energetyczne można opisać jako świetlistą powłokę otaczajacą i przenikającą ciało fizyczne, która emituje promieniowanie i jest określana jako aura. Ludzka aura (...)
Medytacja dwóch serc
Autor: Usunięty Ekspert
Ile to razy, oglądając serwisy informacyjne donoszące o coraz to nowych aferach korupcyjnych i kradzieżach, albo czytając gazety elektryzujące artykułami o makabrycznych zbrodniach, czy (...)
Okulary, konieczność a może ozdoba?
Autor: Róża
Okulary. . . Ich kształt, kolor działają na Twoją korzyść lub przeciw "w oczach innych". Neutralne, nie rzucające w oczy okulary są najwłaściwsze, odpowiednie do pracy. Jasne, (...)
Kształt Twojej twarzy i tworzenie własnego (...)
Autor: Róża
Stylizacja twarzy to nie tylko wygląd… Sam wygląd bowiem nie uczyni nas w pełni szczęśliwymi. Mamy czuć sie dobrze we własnej skórze. Styl nie musi zależeć li tylko od cech (...)
Brwi, nasza wizytówka
Autor: Róża
Brwi to oprawa dla oczu/ spróbuj sobie wyobrazić twarz bez nich/. Każdy z nas ma swój kształt brwi. . . . ale m o ż n a   z  n i  m i  zrobić różne zabiegi, a mianowicie (...)
Usta-wyraz naszej osobowości
Autor: Róża
Usta tak jak oczy to wyraz naszej osobowości. Ważny jest zarówno kolor jak i kształt. Kiedy nawet nic nie mówisz "mają swą wymowę”,  jako dzieci wkładamy do nich przeróżne rzeczy (...)
Wizja lepszego wyglądu
Autor: Róża
Nikt nie jest z nas doskonały. Mimo to ciągle dajemy sie karmić nierealnym wizjom medialnym. coraz więcej kobiet chce zmienić swój wygląd. . . Czy słusznie???? Nikomu nie zaszkodzą (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl