Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
PŁEĆ I CIAŁO

Dział poświęcony róznym koncepcjom dotyczącym płci i ciała człowieka.

Asany, które dodadzą Ci (...)
Autor: Xena
Asany- to  pozycje wzmacniające, rozciągające i oczyszczające ciało. Właściwa praktyka prowadzi do wewnętrznej równowagi: osoby nerwowe uspokajają się, osoby depresyjne joga energetyzuje i pobudza. Jogę może ćwiczyć każdy - ćwiczenia są bardzo (...)
ZWIĄZKI KARMICZNE, na czym polegają?
Autor: Usunięty Ekspert
Często ludzie zastanawiają się nad tym, co to właściwie jest związek karmiczny, na czym polega i jaki ma sens. Związki karmiczne bywają różne i zależą od tego czy związaliśmy (...)
ZBIÓR I PRZECHOWYWANIE ZIÓŁ
Autor: Róża
SUROWIEC ZIELARSKI, aby spełniał swoje właściwości musi być zebrany we właściwym czasie, wysuszony i przechowywany. Okres zbioru jest bardzo różny dla poszczególnych roślin. KORA- (...)
Rozgrzewająca energia z pożywienia
Autor: Róża
Wkrótce nadejdą chłody, brak światła słonecznego, które jest poniekąd źródłem życia będzie doskwierał znów przez dobrych parę miesięcy. Trzeba ten niedobór uzupełnić (...)
Menopauza- pielęgnacja ciała i terapia (...)
Autor: Róża
Okres menopauzy trwa ok. 8 lat. To czas zmian naszej skóry. Potem jej potrzeby już się stabilizują. Pielęgnacja w tym okresie skóry idzie dwutorowo. OCHRONA i ODBUDOWA. OCHRONA-potrzeba (...)
MENOPAUZA- nowe życie, nie wyrocznia
Autor: Róża
W drugiej dekadzie XXI wieku  trudno sobie wyobrazić, że kobiety nie dożywały menopauzy. Dziś rzadko można właściwie ocenić wiek kobiety, bo na jej wygląd wpływa wiele czynników a (...)
Pozwólmy innym żyć po swojemu!
Autor: Agnelya
Związki gejowskie i  heteroseksualne są takie same. Jest tylko jedna różnica - tutaj jest dwóch facetów. Jednak ogólnie rzecz biorąc jest to takie same życie pod każdym względem; (...)
Chmiel zwyczajny - lek, czy chwast? O tajemnej (...)
Autor: Róża
Dziś następne dwa zioła i ich wpływ na nasze zdrowie. CHMIEL ZWYCZAJNY - w Polsce rośnie w wilgotnych zaroślach, ale również uprawiany jest do wytwarzania piwa oraz dla potrzeb (...)
Kobiety feministki
Autor: Usunięty Ekspert
Kobiety obecnie są coraz bardziej wyzwolone, wykształcone i niezależne! Mają stanowiska równorzędne z mężczyznami chociaż ciągle w budżetówkach na równorzędnych stanowiskach ich (...)
Lek, czy chwast? O tajemnej mocy ziół, cd.
Autor: Róża
Ziołolecznictwo stało się istotnym czynnikiem uzdrawiania. To leki doraźnej pomocy w warunkach domowych. . . ALOES DRZEWIASTY- występuje w Afryce. Jego wysokość dochodzi do 5m. W Polsce (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl