Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Walentynki - o miłosnych zwyczajach, magicznych rytuałach (...)
Autor: Usunięty Ekspert
Kim był święty Walenty, że został tak bardzo popularnym patronem zakochanych?Walenty był biskupem Terni w Umbrii. Wiadomości o nim są dość skąpe, często sprzeczne i obrosłe legendą. Żył w III w. i był kapłanem rzymskim. Tam w czasie prześladowań (za panowania cesarza Klaudiusza II Gota), wraz ze św. Mariuszem i krewnymi, asystował męczennikom w czasie ich procesów i egzekucji. Zasłynął nie tylko z żarliwych przemówień w obronie chrześcijan, cudów ozdrowieńczych w (...)
Horoskop Walentynkowy z piosenką. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Drogie Panie, Walentynki zbliżają się wielkimi krokami i każda z nas chciałaby romantycznie spędzić ten dzień. Czekając na inicjatywę naszych panów, mogłybyśmy  nie doczekać się  romantycznej kolacji czy prezentu. Proponuję byśmy w tym roku wzięły sprawy w swoje ręce i zaskoczyły (...)
Horoskop Miłosny na 5-11 Luty
Autor: Agnelya
BARAN Bardzo pomyślny tydzień dla nowych i stałych związków. Pokochasz i będziesz kochana, trzeba jednak odrobinę cierpliwości. Jeśli się poddasz chwili będziesz zadowolona. W weekend czeka Cię miła niespodzianka. BYK Szerzej otwórz serce On jest Ci przeznaczony , ale jeszcze tego nie (...)
HOROSKOP NA WALENTYNKI 2012
Autor: Usunięty Ekspert
                BaranDzisiaj do głowy przyjdą Ci nowe pomysły. Jak zbliżyć się do ukochanej bądź ukochanego. Nie będziesz siedział w domu. Dostaniesz zaproszenie na randkę, która będzie dla Ciebie wyjątkowa. Byk Czeka Cię jakaś Walentynkowa podróż z której będziesz bardzo (...)
Znak zodiaku a moda i uczesania kobiece
Autor: Usunięty Ekspert
BARAN - jest to kobieta-wojowniczka, mistrz sprawiedliwości. Życie jej zwykle nie jest spokojne. Takie kobiety bardzo łatwo poznać, one często krótko się strzygą i lubią nosić ubrania w męskim stylu - jeansy, bluzki, swetry, kurtki, sznurowane buty. BYK - to prawdziwa gospodyni, która potrafi (...)
Niesprawdzone wróżby
Autor: Usunięty Ekspert
Karty to nie wyrocznia. Bardzo często pokazują nam trafne sytuacje, opisują ludzi ale przede wszystkim proszę pamiętać, że one pokazują nam drogi. Wybór zawsze w ostateczności zależy od nas samych. Mamy wolną wolę, która pozwala nam o sobie decydować. Na początku, kiedy zaczynałam (...)
12 Typów KOBIET
Autor: Usunięty Ekspert
Poniżej prezentuję 12 typów kobiet, różniących się między sobą narodowością, zawodem lub pozycją społeczną. Wybierz tę, która najbardziej odpowiadałaby twoim marzeniom, a następnie przeczytaj jej charakterystykę. Możesz też zapoznać się ze wszystkimi biogramami i stwierdzić, do (...)
Horoskop Tygodniowy, 15-22. 01 - Tarocistki Anael
Autor: Usunięty Ekspert
Baran  Bądź bardziej tolerancyjny, ponieważ koniec miesiąca może przynieść konflikt na tle uczuciowym i nie skupiaj się na drobiazgach. W finansach masz sporo szans, ale ich wykorzystanie może Ci sie wydawać zbyt ryzykowne. Dostaniesz to czego chcesz, ale może to być odsunięte w czasie. (...)
Horoskop partnerski wróżki Anielicy
Autor: Usunięty Ekspert
KOZIOROŻECAtmosfera związku może ulec pogorszeniu, dlatego trzeba będzie się postarać o lepsze relacje z partnerem. Warto dużo rozmawiać i nie tłumić w sobie uczuć, gdyż partner będzie się czuć odtrącony. Wszystko jednak się ułoży. WODNIKU samotnych Wodników będzie okazja do (...)
Przepowiednia numerologiczna
Autor: Agnelya
Każdy z nas żyje w rytmie 9-letniego cyklu. Każdy rok w danym cyklu ma inną energię. Rok numerologiczny zaczyna sie około 3 miesiące wcześniej niż kalendarzowy. W tym roku mamy rok 5. Co moze nam dać rok 5 ? Może nam dac duże zmiany i nieprzwidywalność sytuacji, ale też chaos i ciągłe (...)
|<  < 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl