Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Księga Cieni
Autor: Usunięty Ekspert
"KSIĘGA CIENI nie jest biblią, ani koranem. To osobista "książka kucharska" uroków, które zadziałały dla właściciela. Daję wam małą wskazówkę, abyście mieli na czym bazować: w miarę zdobywania doświadczenia, odrzucajcie uroki, które nie działają, zamieniając je tymi, które sami wymyśliliście. " Księga Cieni (ang. Book of Shadows) w wicca jest tradycyjnym zbiorem tekstów rytualnych i opisów rytuałów przekazywanym inicjowanemu/ej przez jego/jej (...)
Księga Cieni
Autor: Usunięty Ekspert
"KSIĘGA CIENI nie jest biblią, ani koranem. To osobista "książka kucharska" uroków, które zadziałały dla właściciela. Daję wam małą wskazówkę, abyście mieli na czym bazować: w miarę zdobywania doświadczenia, odrzucajcie uroki, które nie działają, zamieniając je tymi, które sami (...)
WICCA - czym jest? Dodatkowo: Słowniczek terminów Wicca
Autor: Usunięty Ekspert
WICCA Rozpowszechniona w Europie i w Stanach Zjednoczonych religia neopogańska, została zainicjowana przez emerytowanego brytyjskiego urzędnika, Geralda B. Gardnera prawdopodobnie w latach 40. XX wieku, ale upubliczniona dopiero od roku 1951. Od tego czasu zdobyła szeroką popularność i (...)
ZODIAK - Horoskop ATRAKCJI na sierpień
Autor: Usunięty Ekspert
BARAN Jeśli chcesz w tym miesiącu podjąć jakieś nowe wyzwania, musisz wziąć pod uwagę trudności, które spotkają Cię już na mecie. Cierpliwość i wiara we własne siły pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele. Wszyscy, których kochasz i cenisz będą Cię wspierać w Twoich działaniach, (...)
Alchemia *Magia
Autor: Usunięty Ekspert
Alchemia. . . W dawniejszych czasach magia była na dobrą sprawę utożsamiana z alchemią. Nie wolno przy tej okazji zapominać, że kiedyś nie rozgraniczano na przykład chemii, fizyki czy astronomii, wszystko wrzucano do przysłowiowego jednego worka. Dzisiaj alchemia uznawana jest  za (...)
Wróżenie z KULI
Autor: Usunięty Ekspert
  KRYSTALMANCJA - wróżenie z kuli potocznie zwana "kulologią" Jednym z najstarszych i jednocześnie najbardziej magicznych sposobów poznawania przyszłości jest zaglądanie do kryształowej kuli. Legendy krążą o właściwościach i możliwościach magicznych takiej kuli. Musi być ona wykonana (...)
WAHADEŁKO i radiestezja
Autor: Usunięty Ekspert
Na początek przytoczę kilka definicji, zanim przejdę do meritum. . . Wahadło radiestezyjne – jeden z podstawowych przyrządów badawczych radiestety. Wahadło to ma służyć do wykrywania różnego typu źródeł domniemanego promieniowania. Wahadło radiestezyjne przybiera różne symetryczne (...)
Dlaczego nie wróży się "za darmo"?
Autor: Usunięty Ekspert
Wymiana energii to "daję i otrzymuję". Nie można nikogo wykorzystywać, aby wykonywał dla nas pracę za darmo. Pozbawiamy wówczas drugą osobę energii i siły, zabieramy jej zdrowie i sen. Czy poszlibyście Państwo do kogoś do pracy np. sprzątać, czy sprzedawać w sklepie - za darmo? Czy nie (...)
HOROSKOP od 02. 07 . 2011 do 11. 07 . 2011
Autor: Usunięty Ekspert
HOROSKOP 2. 0 7 . 2011 - 11 . 07 . 2011 BARAN- (21. 03 - 19 . 04 ) -Barany będące w związkach , mają przed sobą smutny okres - mogą poczuć się odepchnięte od partnera - brak wspólnego porozumienia. Kłótnie i sprzeczki , są widoczne na każdym kroku - trudno będzie cokolwiek wspólnie wyjaśnić . Barany , które są w związkach "czysto formalnych (...)
HOROSKOP NA LIPIEC
Autor: Agnelya
BARAN-tylko ostrożne wyważanie spraw utrzyma cię na powierzchni. Twoje decyzje będą trwałe i słuszne, ale nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Ciesz się życiem, ale pozwól innym żyć po swojemu. Zadbaj o kręgosłup i układ trawienny. Twój talizman na finanse to bazylia w zielonej doniczce na oknie w kuchni. BYK-los stawia przed toba wiele (...)
|<  < 24 25 26 27 28 29 30 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl