Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Horoskop Dekady od 21. 06. 2011 do 01. 07. 2011
Autor: Usunięty Ekspert
HOROSKOP 21. 06 . 2011 - 1 . 07. 2011 BARAN - 21 . 03 - 19 . 04 - Barany mają doskonały okres na realizację swoich planów , oraz marzeń . Jest to również doskonały okres na wyjście z przysłowiowego cienia i realizować się . W uczuciach może nastać burzliwy okres - możliwe są rozstania z ukochaną ( nym ) - rozczarowanie związkiem , chorobliwe zazdrości . W sprawach zawodowych i finansowych , jest to czas hossy - czego się Barany nie dotkną zwieńczone będzie sukcesem . Poszukujący pracy - znajdą ją . Oczekujący pożyczek , kredytów - otrzymają pozytywną decyzję . Zdrowie chyli się ku większej czynności , aktywności ruchowej . BYK - 20 . 04 - 20 . 05 - Byki nadmiernie w tym okresie (...)
Horoskop na czerwiec
Autor: Agnelya
BARAN-będziesz zmuszony do konfrontacji i radzenia sobie z czyms co juz nie działa, przemysl czy warto kontynuowac ledwo "ciepłe" relacje. Decyzje ktore podejmiesz beda trwałe i solidne. Miesiac ozywiony towarzysko. Musisz nauczyc sie mysleć pozytywnie. Leczenie ktore podejmiesz da dobry rezultat. BYK-podejmiesz decyzje o ktorej dawno juz myslałes, teraz (...)
Energetyczny kod. . .
Według średniowiecznych astrologów każdy z nas w momencie przyjścia na świat, zastaje w nim pewną konkretną rzeczywistość. Tworzy ją dla nas Układ Słoneczny.   Wszystko co nas wówczas otacza, także układ planet,   wytwarza pole energetyczne. Pole to jest zależne od wzajemnego (...)
MAGICZNE RYTUAŁY
Autor: Agnelya
Magia-co to takiego? Od początku istnienia ludzkości są osoby zgłębiające sztukę magii , a co to magia to siła dzięki której jesteśmy w stanie tworzyć rzeczy dla innych nie możliwe. Już w starożytności była magia uprawiana przez kapłanów tzw. magia religijna  z czasem zaczęła  (...)
Ascendent w znaku
Nie każdy wie, że oprócz znaku słonecznego, każdy z nas  posiada również swój ascendent. Co to takiego?   Ascendent to w astrologii punkt ekliptyki, który wschodzi w określonym momencie i miejscu na Ziemi. Osoby zajmujące się pisaniem horoskopu odczytują jego położenie, co wnosi (...)
|<  < 25 26 27 28 29 30
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl