Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Horoskop tygodniowy, 27. 11 – 4. 12
Autor: Usunięty Ekspert
Horoskop tygodniowy, 27. 11 – 4. 12 Baran Zachowaj spokój i nie kieruj się emocjami. Los uśmiechnie się do ciebie mimo obecnych trudności. W związku lubisz grać pierwsze skrzypce ale daj dojść do głosu partnerowi. W tej sprawie on ma rację! Przygotuj się na awans albo przynajmniej premię, sukces przyjdzie niespodziewanie i wcale nie okupiony wysiłkiem. Wiele ciekawych spotkań pozytywnie wpłynie na twój nastrój ale uważaj, na drugi dzień możliwy ból głowy. Byk Na (...)
Horoskop miłosny od 01 grudnia do 14 grudnia
Autor: Agnelya
Horoskop miłosny od 01 grudnia do 14 grudnia Baran Pomyśl o rozrywkach, rozwijaniu wspólnych pasji by szarość dni nie przykryła Waszych uczuć. Teraz wszystkie chwyty są dozwolone, serce szepnie Ci pomysł; miłość ma szanse się rozwinąć. Czeka Cię szybki ślub więc nie szukaj (...)
HOROSKOP NA LISTOPAD
Autor: Usunięty Ekspert
HOROSKOP NA LISTOPAD Dla Baranów . . . listopad będzie nerwowy. Wiele będzie niejasnych sytuacji. Ukryte sprawy wyjdą na światło dzienne i będą wymagały wyjaśnienia. Trzeba uważać, by za bardzo nie uciekać w świat iluzji, marzeń i fantazji. Samotne barany w tym miesiącu będą (...)
Strzeż się Andrzejek bez prawdziwej wróżki!
Autor: Usunięty Ekspert
"Andrzejki" - modna dziś impreza towarzyska, połączona z wróżbami, która przypada na wigilię świętego Andrzeja, sięga wieków średnich. Patronem jednej z najhuczniejszych polskich zabaw towarzyskich jest św. Andrzej Apostoł - brat św. Piotra, uczeń Jana Chrzciciela, patron Szkocji. Obecne (...)
Ciąg dalszy horoskopu 21-28 listopad
Autor: Agnelya
      STRZELEC Sytuacja finansowa, zawodowa nie łatwa, ale masz możliwość otrzymania ciekawej propozycji pracy i zmienić swoje układy finansowe. Poprzez tę zmianę wyjdziesz na prostą. Nadrobisz zaległości, a pieniądze popłyną. Ten tydzień to przełomowy czas w Twoich działaniach- (...)
Horoskop tygodniowy 20-27 listopada 2011
Autor: Usunięty Ekspert
                BARAN (21. 03 - 20. 04) Przez głowy przejdzie Wam chęć spędzenia czasu z rodziną, w ramionach najbliższych czy partnerów. To będzie bowiem tydzień, który okaże się świetnym na uzyskanie w związkach harmonii i satysfakcji w sferze seksualnej. W tym tygodniu osoby spod (...)
Horoskop Tygodniowy 21- 28 listopad
Autor: Agnelya
      BARAN Możesz oczekiwać znacznej poprawy w finansach, szczęście będzie Ci sprzyjać w grach losowych, natomiast jeśli planujesz większą inwestycję przeczekaj 2 tygodnie. W uczuciach powieje znowu świeżością, ale nie wchodź ponownie w patowe układy. Masz znacznie osłabiony (...)
MAGIA EGIPSKA cz. I Magia Amuletów
Autor: Xena
Starożytni Egipcjanie kochali życie i potrafili z niego korzystać, ale również wiedzieli, że to co ich otacza jako środowisko jest pełne niebezpieczeństw. Wierzyli, że nie wiele trzeba żeby Bogów wyprowadzić z równowagi, dlatego stale należy ich błagać o odwrócenie gniewu. Magię (...)
HOROSKOP TYGODNIOWY IZABELI - 14-20 listopada 2011
Autor: Usunięty Ekspert
Horoskop tygodniowy 14-20 listopada 2011 Przygotowany na podstawie kart Tarota dla 12 Znaków Zodiaku BARAN (21. 03 - 20. 04)   Tydzień ten jest dobrym okresem na rozwiązywanie różnych, nawet trudnych spraw. Poczujecie się także docenieni w pracy i w domu. Mogą pojawić się także okazje do (...)
Krótka Historia Tarota
Autor: Usunięty Ekspert
Człowieka charakteryzuje chęć zdobycia tego, co w zasadzie mogłoby wydawać się nieosiągalne. Pragnął usidlić ogień – udało mu się, pragnął zobaczyć gwiazdy z bliska – udało mu się, pragnął wzbić się ponad chmury niczym ptak i zwiedzać głębiny morskie i oceaniczne niczym ryby (...)
|<  < 22 23 24 25 26 27 28 29 30 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl