Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Horoskop Tygodniowy 8-15. 01. 2012
Autor: Agnelya
BARAN Większość spraw życiowych ułoży się znakomicie. Osoby samotne będą miały szereg okazji do poznania kogoś wyjątkowego; w związkach przyda się trochę szaleństwa. Praca da Ci wiele satysfakcji no i oczywiście dodatkowa kwota wpłynie na twoje konto. Zwróć jedynie uwagę na to co i ile jesz, grozi Ci nadwaga. BYK Otwierają się przed Tobą wspaniale możliwości zawodowe; co prawda przybędzie obowiązków, ale przełoży się to na pieniądze. Nie bój się trudnych (...)
Kraina Czarów
Autor: Usunięty Ekspert
Pewnie każdy z nas czytał barwną historię o małej dziewczynce, która w śnie zbłądziła w krainie, w której wszystko jest mozliwe. W tej przygodzie nic nie jest logiczne i do wyjaśnienia, a słowa absurdalne, niesłychane, zaskakujace i niemozliwe - najlepiej oddają atmosferę tej krainy. . . (...)
Horoskop dotyczący KARIERY na 2012 rok
Autor: Usunięty Ekspert
BARAN (21. III – 20. IV) Karta Tarota: Piątka Pucharów W tym roku kierować się będziesz podejrzeniami i obawami. Nie sprzyja to śmiałym decyzjom, raczej nadmiernej ostrożności. W pierwszym kwartale rzeczywiście zmierzysz się w pracy z dużym bałaganem, uzupełnianiem braków. Jednakże (...)
Nie szata zdobi doradcę.
Autor: Usunięty Ekspert
Zastanawiałam się, co tak naprawde zbliża do dobrego doradcy ezoterycznego. Czy wiedza oparta doświadczeniem? Czy dokumenty swiadczące o kwalifikacji, stanowiące podkład wiedzy?   Zauważyłam, iż wiekszośc obiektywnych ludzi, zajmujących sie ezoteryką, również poruszyła ten z całą (...)
HOROSKOP MIŁOSNY NA 2012 rok
Autor: Usunięty Ekspert
Baran W tym roku poznasz wiele nowych osób. Widać przy Tobie liczne przygody. Częste randki. Dostaniesz wiadomość od kogoś z kim się dawno nie widziałeś. Świadomie wybierzesz partnera, z którym będziesz chciał się związać na stałe. Sprecyzujesz swoje własne pragnienia. Odczujesz ogromną (...)
HOROSKOP OGÓLNY NA ROK 2012
Autor: Agnelya
HOROSKOP OGÓLNY NA ROK 2012   BARAN Rok przyniesie Ci sporo zmian i decyzji, które będziesz musiał podjąć w szybkim tempie, m. in. zmienią się Twoje układy rodzinne i uczuciowe; niewykluczone, że przybędzie nowy członek rodziny. Remonty domu i inne kwestie związane z porządkowaniem spraw (...)
NUMEROLOGIA- TAJEMNICA ZAKLĘTA W LICZBACH
Autor: Usunięty Ekspert
Niemal każdy słyszał o tym, że liczby w jakiś tajemniczy sposób wpływają na losy ludzi. I tak jest w istocie. Nauką zajmującą się badaniem wpływu liczb na los człowieka jest numerologia. Podstawy numerologii taką jaka znamy dzisiaj, stworzył Pitagoras, słynny grecki filozof, żyjący w IV (...)
HOROSKOP MIŁOSNY 2012r
Autor: Xena
HOROSKOP MIŁOSNY 2012r   BARAN - osoby samotne w tym roku mają szansę na poznanie swojej drugiej połówki. Zakochać się barany mogą bez pamięci i ta osoba przesłoni im cały świat. Jednak wszystko będzie zależeć od nich samych, czy nie będą zbyt wymagający co do nowej osoby i nie będą (...)
SENNIK- Sny o ciąży- znaczenie snu
Autor: Xena
Interpretacja snu o ciąży Interpretacja snów jest bardzo stara. Zajmowali się nią średniowieczni alchemicy, Babilończycy, a nawet egipscy kapłani. Sny przekazują nam wiedzę o naszej psychice, stanie ciała, sytuacji w jakiej się znajdujemy, a nawet mogą nam określić sytuację naszych (...)
Horoskop na grudzień 2011
Autor: Usunięty Ekspert
Horoskop na grudzień 2011   Baran Grudzień dla baranów będzie lekcją by nauczyć się nie tylko wygrywać ale również przegrywać. Przegrana jest tym boleśniejsza, gdy przeciwnik cię oszukał lub gdy był twoim przyjacielem. Ten miesiąc nie będzie dla was najlepszy, uważajcie na straty. Osoby (...)
|<  < 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl