Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Horoskop Miłosny na Listopad
Autor: Agnelya
                Baran: Dobry tydzień dla spraw uczuciowych. Możesz w tym czasie poznać kogoś kto rozpali Twoje zmysły, a jeśli jesteś już w związku w Wasze relacje zawita powiew świeżości. Poczujesz zauroczenie jak na początku Waszej znajomości i znów zaangażujesz się całą sobą. A miłość rozkwitnie całą pełnią. Byk: W stałych związkach porozumienie na każdej płaszczyźnie, bardzo się do siebie zbliżycie i relacja będzie aż kipiała energią i (...)
Nomenologia - WPŁYW IMIENIA NA TWOJE ŻYCIE. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Od wielu lat nurtuje ludzi pytanie - czy moje imię kształtuje mój charakter? Na ile wpływa ono na moje życie? Przychodzi na świat dziecko. I co dalej? Czy imię ma znaczenie, czy może jednak nie? Wiadomo, nikt z nas nie robi dziecku testów psychologicznych, by zbadać wpływ imienia na jego (...)
ABC znaków Zodiaku
Autor: Usunięty Ekspert
  ZNAKI ZODIAKU     1. Symbole: Baran  Byk  Bliźnięta  Rak  Lew  Panna  Waga  Skorpion  Strzelec  Koziorożec  Wodnik  Ryby    2. TRYGON:  Baran ognisty Byk ziemski Bliźnięta powietrzny Rak wodny Lew ognisty Panna ziemski Waga powietrzny Skorpion (...)
Horoskop ATRAKCJI na WRZESIEŃ
Autor: Usunięty Ekspert
  BARAN Nadeszła pora na życiową stabilizację i obmyślenie pewnych nowych planów, związanych ze ślubem (u osób w luźnych związkach). Pomyśl o podjęciu pewnych kroków związanych z inicjatywą, którą odwlekasz od niemal roku. To, co zrobisz we wrześniu, owocuje pod koniec roku, (...)
Techniki Afirmacji
Autor: Agnelya
Kochani, często dzwonicie i pytacie mnie, jak się afirmować, dlatego postanowiłam napisać wam takie krótkie a proste ćwiczenie. Jeśli będziecie to robić po raz pierwszy możecie użyc tego jako wzoru, lecz jestem przekonana, że po kilku dniach dojdziecie do wprawy i każdy z was wymyśli po (...)
RYTUAŁ PŁODNOŚCI
Autor: Agnelya
Zanim przystąpisz do zrobienia rytuału, proszę posprzątać pokój tak, aby nie było w nim rzeczy takich jak: wasze badania dot. leczenia i innych niepotrzebnych rzeczy. Czasem mamy zalegające gazety itp. szpargały. Dokładnie należy posprzatać, a następnie cały pokój gdzie śpicie (...)
Karta rozwoju rocznego na rok 2011
Autor: Usunięty Ekspert
Numerologiczna 1 Karta rozwoju -Papież *Szczgólnie aktualnym w tym roku zadaniem, wyzwaniem oraz etapem rozwoju, jest poszukiwaniem samego siebie, co prowadzi na duchowe obszary. Poznać możecie mądrych ludzi, idźcie za Nimi.   Numerologiczna 2 Karta rozwoju -Kochankowie *Szczególnie aktualnym w (...)
JAK PRZYCIĄGNĄĆ PIENIĄDZE
Autor: Agnelya
Jeśli masz problem i nie wiesz jak się wspomóc by go rozwiązać zastosuj po prostu skrypt runiczny. Skrypt (symbole run) trzeba narysować na zielonej kartce czerwonym mazakiem i nosić przy sobie, trzymać w dokumentach związanych z finansami (jeśli to skrypt na poprawę finansów), lub trzymać (...)
HOROSKOP OD SIERPNIA DO PAŹDZIERNIKA
Autor: Agnelya
BARAN-Jesień przyniesie wam fantastyczny nowy początek w postaci nowych miejsc pracy lub nowe głębokie, bogate emocjonalnie relacje. Zdrowie- problemy z kolanem i zaparcia mogą być kłopotem dla niektórych z was. Nowy etap w  karierze lub stosunku pracy jest przewidziany. Zwłaszcza taki, który (...)
Wróżby - skąd się wzięły?
Autor: Usunięty Ekspert
Wróżby - skąd się wzięły? Każdy ma wpływ na swoje losy. Jeżeli poznasz życiowe zagrożenia jakie mogą Cię czekać w przyszłości, wtedy o wiele łatwiej będzie Ci sobie z nimi poradzić.   Próby przepowiadania przyszłości są znacznie starsze niż kultura materialna. Nie możemy więc (...)
|<  < 23 24 25 26 27 28 29 30 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl