Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Wróżka
Ewa
ZADZWOŃ:
700 688 346
4.26 zł/min
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop klasyczny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: plan, który pozostawał długo w zawieszeniu, w tym tygodniu nareszcie będzie miał szansę się zrealizować. W połowie tygodnia spodziewaj się wiadomości o awansie lub przynajmniej o podwyżce. Przed Tobą naprawdę pracowity tydzień.   Finanse: (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 12. 03. -18. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Uważaj wolny Baranie, w Twoim otoczeniu jest osoba, która będzie Cię zwodzić, zachowaj ograniczone zachowanie wobec każdego. Szczęście znajdziesz z kimś, kogo już znasz. Już (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 5. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: najgorsze w pracy już za Tobą, teraz będziesz miała więcej czasu dla siebie. Decyzje, jakie podejmiesz w tym tygodniu, zaważą na Twoim życiu zawodowym na wiele miesięcy, (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 5. 03. -11. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany (a przynajmniej ich część) przeżyją w tym tygodniu przygodę swojego życia. Poznają mężczyznę dopasowanego do siebie pod każdym względem. W zależności od (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 26. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: na szczęście ten tydzień masz wolny. Powinnaś wykorzystać ubiegłoroczny urlop. Ucieczka od obowiązków dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie. Najważniejszy jest ten (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 26. 02. -04. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu wolne Barany będą miały wyjątkowe powodzenie. Niestety nie będzie to miało odbicia w stałości związku, tylko raczej w ilości krótkich romansów. Z żadnej (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 19. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: trochę realizmu w działaniu Ci nie zaszkodzi. Mierz siły na zamiary i zastanów się, czy naprawdę zasłużyłaś na podwyżkę. Nie dasz rady zrobić wszystkiego sama. (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 19. 02. -25. 02. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany czeka bardzo spokojny tydzień, bez żadnych rewelacji. Nudzić się jednak nie będziecie, nadrobicie zaległości towarzyskie. Partner zaskoczy zajęte Barany, sam (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 12. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zaczyna się pracowity tydzień, pełen wyzwań i obaw. Nie powinnaś się obawiać, prawie cudem, ale dasz radę. Dostaniesz za to jednorazową nagrodę i zostaniesz pochwalona. (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 12. 02. -18. 02. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Zapowiada się tydzień wypełniony miłością. Wolne, samotne, spragnione miłości Barany (oczywiście tylko część) spotkają na swojej drodze odpowiedniego mężczyznę. Od samego (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl