Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop miłosny Henrietty na (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolnym Baranom serca zabiją innym rytmem niż dotychczas. Jesteście otwarte na nową znajomość: flirt, romans lub coś poważniejszego. Nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei. Ten tydzień preferuje luźne znajomości, daje możliwości porównania adoratorów, (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 19. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: nie powinnaś oczekiwać w tym tygodniu żadnych zmian, sama rutyna i zero szans na poprawę. W tym tygodniu będzie tak samo jak w poprzednim. Owszem, poprawa się zapowiada, ale (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 19. 03. -25. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu wolnym Baranom wszystko pójdzie po myśli. Poznają sympatycznego, nieco szalonego jak one mężczyznę. Romans okaże się bardzo intensywny, ale nietrwały. Potrwa (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty z 12-18. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: plan, który pozostawał długo w zawieszeniu, w tym tygodniu nareszcie będzie miał szansę się zrealizować. W połowie tygodnia spodziewaj się wiadomości o awansie lub (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 12. 03. -18. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Uważaj wolny Baranie, w Twoim otoczeniu jest osoba, która będzie Cię zwodzić, zachowaj ograniczone zachowanie wobec każdego. Szczęście znajdziesz z kimś, kogo już znasz. Już (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 5. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: najgorsze w pracy już za Tobą, teraz będziesz miała więcej czasu dla siebie. Decyzje, jakie podejmiesz w tym tygodniu, zaważą na Twoim życiu zawodowym na wiele miesięcy, (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 5. 03. -11. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany (a przynajmniej ich część) przeżyją w tym tygodniu przygodę swojego życia. Poznają mężczyznę dopasowanego do siebie pod każdym względem. W zależności od (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 26. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: na szczęście ten tydzień masz wolny. Powinnaś wykorzystać ubiegłoroczny urlop. Ucieczka od obowiązków dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie. Najważniejszy jest ten (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 26. 02. -04. 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu wolne Barany będą miały wyjątkowe powodzenie. Niestety nie będzie to miało odbicia w stałości związku, tylko raczej w ilości krótkich romansów. Z żadnej (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 19. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: trochę realizmu w działaniu Ci nie zaszkodzi. Mierz siły na zamiary i zastanów się, czy naprawdę zasłużyłaś na podwyżkę. Nie dasz rady zrobić wszystkiego sama. (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl