Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop miłosny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień zapowiada się dla Baranów bardzo pracowicie. Wolne wygospodarują co prawda trochę wolnego czasu dla nowo poznanego mężczyzny, jednak znajomość zacznie się na dobre dopiero po Świętach i w czasie sylwestra. Słusznie, po sylwestrze się (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 04. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: czas pracy w tym tygodniu będzie Ci się dłużył. Koniec miesiąca jest zwykle uciążliwy, a w dodatku część współpracowników poszła na urlop, a część na zwolnienie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 04. 12. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Dla wolnych Baranów ten tydzień okaże się całkiem sympatyczny. Część z Was, niestety zdecydowana mniejszość, pozna w miarę odpowiedniego mężczyznę. Możliwe, że z tej (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 27. 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany w tym tygodniu nie mają szans na jakiekolwiek zmiany, nie pojawi się nikt konkretny. Owszem, poznasz takiego do krótkiego romansu, ale nic więcej. Ten odpowiedni pojawi (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 22. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: trafi się chałtura do wykonania, niekolidująca z pracą zawodową. Nie licz jednak na duży zysk. W swojej normalnej pracy nie licz na podwyżkę tylko na to, że dołożą Ci (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 20. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: jesteś już zmęczona, ciężko pracujesz, jesteś dobra w swojej dziedzinie, wszyscy Cię chwalą i nic z tego nie wynika. Pomyśl o zmianie pracy i kiedy pojawi się konkretna (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 20. 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany w tym tygodniu będą się po prostu nudziły. Nieciekawy program telewizyjny, paskudna pogoda, wredne towarzystwo w pracy sprawiają, że wyjść się z domu nie chce. Po (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 13. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu pracy Ci nie zabraknie. Już na początku tygodnia czeka Cię spotkanie biznesowe, później jednodniowe szkolenie. Na sam koniec informacja o służbowym (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 13. 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Pod względem uczuciowym ten tydzień zapowiada się byle jako. Zarówno wolne, jak i zajęte mogą go spisać na uczuciowe straty. W życiu wolnych Baranów pojawi się na początku (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 6. 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zaczniesz się angażować w nowy projekt. Okaże się, że dobrze się znasz na swojej pracy i doskonale orientujesz w temacie. Pod koniec tygodnia otrzymasz wiadomość o (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl