Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop miłosny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne, samotne Barany w tym tygodniu będą miały okazję przeżyć gorący romans. Tylko nieliczne rozwiną go w stały związek, większość jednak poprzestanie na romansie i poczeka na kogoś bardziej dla nich odpowiedniego. Wolne z odzysku są bardziej (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 4. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: część Baranów zmieniła miejsce pracy. Miało być cudnie, rzeczywistość jak zwykle okazała się inna. Problemy się pojawiły, ale nie z zakresem obowiązków, tylko ze (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 28. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: uważaj na siebie, jeden błąd i możesz stracić pracę, a na nową nie masz obecnie żadnych szans. Zajmij się tylko swoją pracą, różne plotki zostaw innym. Postaraj się (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 28. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany, a przynajmniej ich część, będą miały okazję poznać w tym tygodniu kogoś naprawdę wyjątkowego, takiego na całe życie. Warto zainwestować w taką znajomość (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 21. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: możesz spokojnie szykować się na zmiany zawodowe. W tym tygodniu dowiesz się, że zmienisz miejsce pracy. Szef oficjalnie powiadomi Cię o zmianie stołka i podwyżce. Nie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 21. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Tylko niektóre wolne Barany, należące do zdecydowanej mniejszości, będą miały okazję poznać w tym tygodniu takiego naprawdę odpowiedniego partnera. Część pozostałych (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 14. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Samotne Barany będą się dobrze bawiły na wyjeździe, ich urok uwiedzie wolnych, i nie tylko, Panów. Zajęci są pilnowani, wolni natomiast będą starali się Was poderwać. (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 14. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu czekają Cię poważne problemy zawodowe. Powinnaś pomyśleć o zmianie miejsca pracy, za długo już pracujesz w tym miejscu. Zaczęła powoli wkradać się (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 7. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany co prawda nie poznają w tym tygodniu nikogo konkretnego, spotkają jednak faceta wręcz idealnego do krótkiego romansu bez zobowiązań. Nic ponad to i nie powinnyście (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 7. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: ten tydzień jest dla Was wolny od pracy. Przed Wami zasłużony odpoczynek, nic Wam w nim nie przeszkodzi. Spędzicie go z dala od wszystkich, nareszcie bez telefonu i laptopa. (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl