Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Wróżka
Ewa
ZADZWOŃ:
700 688 346
4.26 zł/min
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop klasyczny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: ten tydzień będzie obfitował w niespodzianki. Dostaniesz informacje o wyjeździe służbowym, nieoczekiwanej naradzie, dodatkowych zadaniach, możliwościach dodatkowej pracy. Natomiast o awansie i podwyżce nie będzie ani słowa, dowiesz się natomiast o (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 5. 02. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień dla Baranów zapowiada się wyjątkowo dobrze. Większość z Was pozna odpowiednich partnerów do stałego związku, takie połówki pomarańczy. Zdecydują się więc na (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 29. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: nie powinnaś oczekiwać w tym tygodniu żadnych zmian, sama rutyna i zero szans na poprawę. W tym tygodniu będzie tak samo jak w poprzednim. Owszem, poprawa się zapowiada, ale (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 29. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu wolne Barany poczują się wyjątkowo atrakcyjne i czarujące. Ponieważ to czas karnawału, zabawy są organizowane wszędzie tam, gdzie to możliwe. Możesz na taką (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 22. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: ten tydzień będzie nieco luźniejszy. Poniedziałek i wtorek to oczekiwanie na dokumenty, środa lub czwartek to dni spotkań biznesowych, a piątek to dzień podsumowania (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 22. 01. -28. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu część wolnych Baranów będzie miała okazję poznać odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego związku. Pozostałe poznają takiego do przelotnego romansu, (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 15. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: uważaj, zapowiadają się problemy zawodowe. Firma ma duże kłopoty i szykują się redukcje. Jak na razie Ty jeszcze nie będziesz zwolniona, ale przyszłość firmy nie (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 15. 01. -21. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Te z Was, które są wolne, nie czekają w tym tygodniu żadne zmiany. Po prostu tydzień normalny aż do bólu, a normalny mężczyzna i tak się nie trafi. Co najwyżej taki do (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 08. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: na szczęście ten i następny tydzień masz wolny. Musiałaś wykorzystać ubiegłoroczny urlop. Wypoczynek dobrze Ci zrobi. Uciekłaś od zgiełku i obowiązków, zrelaksujesz (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 8. 01. -14. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień dla Baranów zapowiada się po prostu bardzo dobrze. Większość wolnych pozna odpowiednich partnerów do stałego związku, takie swoje połówki. Zdecydują się na (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl