Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop miłosny Henrietty na (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany czeka bardzo spokojny tydzień, bez żadnych rewelacji. Nudzić się jednak nie będziecie, nadrobicie zaległości towarzyskie. Partner zaskoczy zajęte Barany, sam przygotuje kolację dla dwojga. Będziesz zadowolona, że wciąż pamięta, że nadal (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 12. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zaczyna się pracowity tydzień, pełen wyzwań i obaw. Nie powinnaś się obawiać, prawie cudem, ale dasz radę. Dostaniesz za to jednorazową nagrodę i zostaniesz pochwalona. (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 12. 02. -18. 02. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Zapowiada się tydzień wypełniony miłością. Wolne, samotne, spragnione miłości Barany (oczywiście tylko część) spotkają na swojej drodze odpowiedniego mężczyznę. Od samego (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 5. 02. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: ten tydzień będzie obfitował w niespodzianki. Dostaniesz informacje o wyjeździe służbowym, nieoczekiwanej naradzie, dodatkowych zadaniach, możliwościach dodatkowej pracy. (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 5. 02. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień dla Baranów zapowiada się wyjątkowo dobrze. Większość z Was pozna odpowiednich partnerów do stałego związku, takie połówki pomarańczy. Zdecydują się więc na (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 29. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: nie powinnaś oczekiwać w tym tygodniu żadnych zmian, sama rutyna i zero szans na poprawę. W tym tygodniu będzie tak samo jak w poprzednim. Owszem, poprawa się zapowiada, ale (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 29. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu wolne Barany poczują się wyjątkowo atrakcyjne i czarujące. Ponieważ to czas karnawału, zabawy są organizowane wszędzie tam, gdzie to możliwe. Możesz na taką (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 22. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: ten tydzień będzie nieco luźniejszy. Poniedziałek i wtorek to oczekiwanie na dokumenty, środa lub czwartek to dni spotkań biznesowych, a piątek to dzień podsumowania (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 22. 01. -28. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu część wolnych Baranów będzie miała okazję poznać odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego związku. Pozostałe poznają takiego do przelotnego romansu, (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 15. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: uważaj, zapowiadają się problemy zawodowe. Firma ma duże kłopoty i szykują się redukcje. Jak na razie Ty jeszcze nie będziesz zwolniona, ale przyszłość firmy nie (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl