Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop miłosny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany w tym tygodniu poznają mężczyznę odpowiedniego do bardzo ognistego romansu. Będzie to jednym z wielu „narzeczonych”, jacy pojawią się w tym czasie, starannie przez Ciebie wybrany. Możliwe, że ten romans zmieni się w stały związek. (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 30. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu nie możesz pozwolić sobie na żaden luz. Czasu mało, pracy dużo, będziesz musiała się po prostu maksymalnie zaangażować. Na szczęście nie masz żadnych (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 30. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany, bez względu na wiek, czeka bogaty we wrażenia tydzień. Pomimo okolicznościowych wolnych dni, a może właśnie dlatego, ten czas okaże się bardzo łaskawy. Część z (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 23. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: dowiesz się w tym tygodniu o możliwości zmiany pracy. Oferta okaże się bardzo interesująca, ale ryzykowna. Zanim podejmiesz decyzję, lepiej się bardzo poważnie zastanów, (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 23. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień to dobry czas dla Baranów, obojętnie, czy są młodsze czy starsze, wolne czy zajęte. Większość wolnych Baranów będzie miała możliwość poznania odpowiedniego (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 16. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: tydzień taki jak poprzedni, bez żadnych dodatkowych rewelacji. Nie licz na możliwość awansu czy podwyżki. Dobrze, że nie będzie żadnych zwolnień. Trudny czas właśnie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 16. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu wolne Barany okażą się bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Właściwie wszystkie poznają odpowiednich partnerów i przeżyją intensywny romans, ale tylko dla (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 9. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: żadne zmiany zawodowe Ci nie grożą. Zwolniona nie będziesz, ale awansu też nie dostaniesz. Możliwa jest jednak niewielka podwyżka. Dowiesz się o tym pod koniec tego (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 9. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Problemy zawodowe nie pozwolą Baranom na normalne życie osobiste i rodzinne. Wolne z bólem serca będą zmuszone przełożyć spotkania na późniejszy termin. Po pracy będą zbyt (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 2. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w połowie tygodnia dowiesz się o zmianach w miejscu pracy. Niestety nie będą to zmiany korzystne dla wszystkich. Szykują się zwolnienia, Ciebie też mogą dotyczyć. Lepiej (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl