Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop klasyczny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu część z Was wyjedzie na urlop, a część będzie musiała zająć się pracą. Skorzystaj z sezonu urlopowego i pokaż się z jak najlepszej strony. Istnieje realna możliwość awansu. Finanse: ani teraz, ani w najbliższym czasie nie ma (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 31. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne, samotne Barany w tym tygodniu nie powinny się denerwować, że nie spotkały do tej pory nikogo odpowiedniego. Po prostu nikt konkretny się nie pojawił. Ten tydzień Wam to (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 24. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Baranom trudno jest poznać odpowiedniego partnera. W towarzystwie czują się obco, nie lubią tłumu i najchętniej spędzają czas we własnym towarzystwie. Dlatego dystans, jaki (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 24. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zacznij już teraz szukać pracy, w tym tygodniu dowiesz się, że możesz zostać zwolniona. To nic pewnego, powinnaś jednak szukać już teraz, tak na wszelki wypadek. Lepiej (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 17-23. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: nie powinnaś liczyć na poprawę warunków pracy, zarabiasz i robisz karierę jeżeli masz konkretny zawód i wykształcenie. Natomiast osoby zwyczajne, takie jak Ty, mają (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 17-23. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany nie będą miały okazji poznać w tym tygodniu normalnego partnera. Owszem, pojawią się tacy do przelotnych związków, do których nie należy się przywiązywać. (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: sezon letni to wytężona praca i możliwość wykazania się. Pod koniec tygodnia spotkanie biznesowe, bardzo ważne dla Twojej dalszej pozycji zawodowej. Tylko od Ciebie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolnym Baranom letnia pora doda animuszu, a nowa fryzura pewności siebie. Poczujesz się piękna i atrakcyjna, Twój urok zniewoli każdego mężczyznę, ale na tego właściwego (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: zapowiada się ciężki tydzień. Dużo pracy, mało czasu, terminy gonią, dodatkowo dochodzi jeszcze szkolenie. To duże obciążenie jak na jedną osobę. Jednak lubisz taką (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 03. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany w tym tygodniu nie będą miały szczęścia w miłości i w wyborze partnera. Panowie okażą się „przelotni” . Nie ma sensu się zamartwiać tym faktem, po prostu (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl