Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Wróżka
Ewa
ZADZWOŃ:
700 688 346
4.26 zł/min
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop klasyczny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: dowiesz się w tym tygodniu o możliwości zmiany pracy. Oferta okaże się bardzo interesująca, ale ryzykowna. Zanim podejmiesz decyzję, lepiej się bardzo poważnie zastanów, bo możesz zaprzepaścić dotychczasowe sukcesy. Najlepiej będzie, jeżeli nie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 23. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień to dobry czas dla Baranów, obojętnie, czy są młodsze czy starsze, wolne czy zajęte. Większość wolnych Baranów będzie miała możliwość poznania odpowiedniego (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 16. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: tydzień taki jak poprzedni, bez żadnych dodatkowych rewelacji. Nie licz na możliwość awansu czy podwyżki. Dobrze, że nie będzie żadnych zwolnień. Trudny czas właśnie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 16. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN W tym tygodniu wolne Barany okażą się bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Właściwie wszystkie poznają odpowiednich partnerów i przeżyją intensywny romans, ale tylko dla (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 9. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: żadne zmiany zawodowe Ci nie grożą. Zwolniona nie będziesz, ale awansu też nie dostaniesz. Możliwa jest jednak niewielka podwyżka. Dowiesz się o tym pod koniec tego (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 9. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Problemy zawodowe nie pozwolą Baranom na normalne życie osobiste i rodzinne. Wolne z bólem serca będą zmuszone przełożyć spotkania na późniejszy termin. Po pracy będą zbyt (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 2. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w połowie tygodnia dowiesz się o zmianach w miejscu pracy. Niestety nie będą to zmiany korzystne dla wszystkich. Szykują się zwolnienia, Ciebie też mogą dotyczyć. Lepiej (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 2. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany, niestety nie wszystkie, poznają w tym tygodniu miłość swojego życia, ale uwaga, może to być każdy dzień tygodnia. Te, które nie będą miały tej okazji, (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 25. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu pracy Wam nie zabraknie. Nadgodzin jednak nie będzie i trzeba dać sobie radę pracując również w domu. Musisz tak zrobić, inaczej poszukasz sobie pracy gdzie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 25. 09. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Niedawno zawarte znajomości okazały się bardzo przelotne, a wolne Barany powinny bardziej zadbać o siebie i swój wygląd. Na razie nie poznacie nikogo interesującego. Zajęte nie (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl