Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop klasyczny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w połowie tygodnia dowiesz się o zmianach w miejscu pracy. Niestety nie będą to zmiany korzystne dla wszystkich. Szykują się zwolnienia, Ciebie też mogą dotyczyć. Lepiej już teraz zacznij szukać nowego miejsca pracy. Finanse: jeszcze nie masz (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 2. 10. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne Barany, niestety nie wszystkie, poznają w tym tygodniu miłość swojego życia, ale uwaga, może to być każdy dzień tygodnia. Te, które nie będą miały tej okazji, (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 25. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu pracy Wam nie zabraknie. Nadgodzin jednak nie będzie i trzeba dać sobie radę pracując również w domu. Musisz tak zrobić, inaczej poszukasz sobie pracy gdzie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 25. 09. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Niedawno zawarte znajomości okazały się bardzo przelotne, a wolne Barany powinny bardziej zadbać o siebie i swój wygląd. Na razie nie poznacie nikogo interesującego. Zajęte nie (...)
Informacja
Pragniemy poinformować, że w dniach od 21 września do 6 października wróżka Ewa (http://wizytauwrozki. pl/expert/818/Ewa) będzie na urlopie.
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 18. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: ten tydzień jest podobny do poprzednich, ciągle to samo, nudno i nieciekawie. Robisz to, co musisz i starasz się robić to dobrze. Nie chcesz stracić tej pracy, dzięki niej (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 18. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne, samotne Barany, zajęte pracą i rodziną nie będą miały czasu na znalezienie w tym tygodniu kogoś w miarę normalnego, zresztą taki się nie pojawi w Waszym życiu. Ten (...)
Horoskop tygodniowy na tydzień od 11 do 17 (...)
Autor: Saleos
Koziorożec Otrzymane korzyści finansowe sprawią, że Państwa życie całkowicie się zmieni i to wcale nie na gorsze, raczej poznacie Państwo nowy smak. Czeka Państwa w nadchodzącym (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: trudno zaadaptować się w nowym miejscu, zwłaszcza po dłuższym czasie bezrobocia i pracy w szarej strefie. Trochę przeraża Cię stały etat, ale jesteś jednak bardzo (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Życie osobiste Baranów zwykle jest bardzo zawiłe. Starają się zadowolić wszystkim i nie potrafią zrozumieć, że jest to niemożliwe. Wolne Barany, pomimo starań, nie spotkają (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl