Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Wróżka
Ewa
ZADZWOŃ:
700 688 346
4.26 zł/min
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop klasyczny wróżki (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: początek roku okaże się trudny, zwłaszcza ten tydzień będzie wyjątkowo pracowity. Dwa spotkania biznesowe, rozmowa z przełożonym dotycząca nowych zobowiązań. Tydzień wyjątkowo trudny, ale do przeżycia. Taki długo się nie powtórzy. Finanse: (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 01. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne, samotne Barany w pierwszym tygodniu nowego roku będą miały okazję (oczywiście tylko część) poznać wyjątkowego mężczyznę, takiego na stałe. Znajomość okaże się (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 25. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: lubisz swoją pracę, ale te ostatnie dni roku są okropne. Mimo to nie będziesz się nudziła, w połowie tygodnia czeka Cię ważne spotkanie zawodowe, już ostatnie w tym (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 25. 12. -31. 12. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Końcówka roku to raj dla Baranów. Większość wolnych pozna odpowiednich partnerów, niektóre już na stałe. Sylwester okaże się doskonale zorganizowany, zwłaszcza ten na (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 18. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: praca sprawia Ci przyjemność, współzawodnictwo to Twój żywioł. Nawet ryzykowne pomysły okażą się w tym tygodniu strzałem w dziesiątkę. Oby tak dalej, a otrzymasz (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 18. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień okaże się bardzo dobry dla wszystkich Baranów. Ochłonęłyście z gorączki świątecznej, już jesteście spokojne. Wolne Barany znajdą mimo wszystko czas na (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu, a właściwie w połowie tygodnia, dowiesz się ciekawej informacji dotyczącej Twojej osoby. Wiadomość będzie dla Ciebie bardzo dobra. Nie sugeruj się tym, (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień zapowiada się dla Baranów bardzo pracowicie. Wolne wygospodarują co prawda trochę wolnego czasu dla nowo poznanego mężczyzny, jednak znajomość zacznie się na dobre (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 04. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: czas pracy w tym tygodniu będzie Ci się dłużył. Koniec miesiąca jest zwykle uciążliwy, a w dodatku część współpracowników poszła na urlop, a część na zwolnienie (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 04. 12. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Dla wolnych Baranów ten tydzień okaże się całkiem sympatyczny. Część z Was, niestety zdecydowana mniejszość, pozna w miarę odpowiedniego mężczyznę. Możliwe, że z tej (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl