Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
ARTYKUŁY
Horoskop miłosny Henrietty na (...)
Autor: Henrietta
BARAN Te z Was, które są wolne, nie czekają w tym tygodniu żadne zmiany. Po prostu tydzień normalny aż do bólu, a normalny mężczyzna i tak się nie trafi. Co najwyżej taki do krótkiego romansu. Uwaga, romans może być krótki, ale konsekwencje bardzo długie. (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 08. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: na szczęście ten i następny tydzień masz wolny. Musiałaś wykorzystać ubiegłoroczny urlop. Wypoczynek dobrze Ci zrobi. Uciekłaś od zgiełku i obowiązków, zrelaksujesz (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 8. 01. -14. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień dla Baranów zapowiada się po prostu bardzo dobrze. Większość wolnych pozna odpowiednich partnerów do stałego związku, takie swoje połówki. Zdecydują się na (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: początek roku okaże się trudny, zwłaszcza ten tydzień będzie wyjątkowo pracowity. Dwa spotkania biznesowe, rozmowa z przełożonym dotycząca nowych zobowiązań. Tydzień (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 01. 01. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Wolne, samotne Barany w pierwszym tygodniu nowego roku będą miały okazję (oczywiście tylko część) poznać wyjątkowego mężczyznę, takiego na stałe. Znajomość okaże się (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 25. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: lubisz swoją pracę, ale te ostatnie dni roku są okropne. Mimo to nie będziesz się nudziła, w połowie tygodnia czeka Cię ważne spotkanie zawodowe, już ostatnie w tym (...)
Horoskop miłosny Henrietty na 25. 12. -31. 12. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Końcówka roku to raj dla Baranów. Większość wolnych pozna odpowiednich partnerów, niektóre już na stałe. Sylwester okaże się doskonale zorganizowany, zwłaszcza ten na (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 18. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: praca sprawia Ci przyjemność, współzawodnictwo to Twój żywioł. Nawet ryzykowne pomysły okażą się w tym tygodniu strzałem w dziesiątkę. Oby tak dalej, a otrzymasz (...)
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 18. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Ten tydzień okaże się bardzo dobry dla wszystkich Baranów. Ochłonęłyście z gorączki świątecznej, już jesteście spokojne. Wolne Barany znajdą mimo wszystko czas na (...)
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 11. (...)
Autor: Henrietta
BARAN Praca: w tym tygodniu, a właściwie w połowie tygodnia, dowiesz się ciekawej informacji dotyczącej Twojej osoby. Wiadomość będzie dla Ciebie bardzo dobra. Nie sugeruj się tym, (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl