Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

HOROSKOP MIŁOSNY OD 10. 03 DO 16. 03. 2014
Autor: Anna Bell
  BARAN Między Tobą a partnerem wymagane jest większe zrozumienie, dzięki temu Wasza relacja ma szanse przetrwać. Zwróci uwagę by wsłuchać się w oczekiwania i potrzeby swego partnera, gdyż od dawna w tej relacji ważne jest, czego Ty chcesz a nie, czego chce on. Samotny Baran rozpocznie miłą znajomość, nowo poznana osoba będzie spełniać twoje wymagania poza jednym, zbyt rzadki kontakt z jej strony będzie budził w Tobie niepokój czy on w ogóle jest Tobą zainteresowany. (...)
PRZYCZYNY NASZYCH PROBLEMÓW…
Autor: Usunięty Ekspert
PRZYCZYNY  NASZYCH   PROBLEMÓW… Często zastanawiamy  się dlaczego   ciągle „mamy pod  górkę”,   dlaczego  nie  układa  nam  się  w  związku,   w  małżeństwie,   w  sprawach  finansowych  i  życiowych. W  dzisiejszych  czasach,   narażeni jesteśmy na  wiele  (...)
Horoskop ogólny od 24. 02 do 03. 03. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Nareszcie coś zacznie się dziać, zbyt długo tkwisz już w bezruchu miłości, samotność okropnie zaczyna Ci ciążyć i uwierać, nadszedł wreszcie czas kiedy los odmieni, to co nieprzyjazne w Twoim życiu. FINANSE W pracy wiele będzie się działo, pod warunkiem, że posiadasz (...)
Horoskop ogólny od 17. 02 do 23. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Czasem za mocno chcesz dominować nad bliskimi Ci osobami, teraz ponownie powtarzasz te same błędy, przez co Wasze relacje kończą się konfliktem. Jeśli chcesz uratować Wasz związek, musisz zejść z mostka kapitańskiego. FINANSE Twoja pewność, że możesz osiągnąć prawie (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 17. 02 DO 23. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Ogólnie tydzień daje pozytywny bilans, ale trzeba zwrócić uwagę na to, co dzieje się między Wami a o czym partner nie mówi, widać zdecydowanie fizyczne oddalenie między Wami, także psychicznie Twoja połowa unika rozmów z Tobą, a Ty nawet nie wiesz czymś zawiniłeś, może (...)
Horoskop ogólny od 10. 02 do 16. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Czasem musisz zrozumieć pewne emocje, służenie innym nie oznacza ani poniżenia ani tego, że jesteś nie wiele wart. Bliska Ci osoba potrzebuje Twojej pomocy a Ty nieustanie uważasz, że ona chce Cię wykorzystać choć wcale tak nie jest. Spraw jej radość swoim postępowaniem. (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 10. 02 DO 16. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Trudność porozumiewaniu się z partnerem zaczynasz coraz lepiej rozumieć, wiesz gdzie tkwi błąd poprzez złą komunikację miedzy Wami, a przed wszystkim chodzi o nieumiejętność rozmowy o własnych potrzebach. Ten tydzień niesie szanse odpowiedzi na trudne pytania, przyjemny czas spędzony (...)
Horoskop ogólny od 3. 02 do 09. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ To trudny tydzień dla Twego związku, może się okazać, że w Waszych relacjach potrzebne jest ponowne dopasowanie. Każdy z Was pracuje nad sobą, co oznacza wewnętrzne zmiany i dlatego co jakiś czas trzeba ponownie weryfikować swoje oczekiwania wobec drugiej osoby. U wolnych (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 03. 02 DO 09. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN To trudny czas może być dla twego związku, bezsilna złość, czy wręcz wściekłość w niczym Ci nie pomoże, jedynie zwiększy rozczarowanie i pogorszy samopoczucie, Twoja połowa złamała zasadę wierności i wiesz, że ten związek nie ma żadnej przyszłości poza rozstaniem. To dla (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 27. 01 DO 02. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN W Twoim życiu zawiruje, mimo że od dłuższego czasu jesteś w udanym związku, na Twojej drodze pojawi się osoba z przeszłości, niestety nadal Twoje serce bije do niej w myśl zasady stara miłość nie rdzewieje, dla dobra twego związku zachowaj odporność w sercu. Samotny Baran może się (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl