Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

HOROSKOP MIŁOSNY OD 16. 06 DO 22. 06. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Zebraliście dużo negatywnego doświadczenia w Waszym związku, wciąż jednak nie potraficie zrozumieć siebie nawzajem jak również własnych potrzeb. Może to wynikać z egoistycznego podejścia, lub braku umiejętności skoncentrowania się na drugiej osobie. Uda się Wam złagodzić konflikt i doprowadzić do zgody. Dla samotnego Barana to bardzo dobry tydzień.   Poznasz wreszcie osobę, na której bardzo Ci zależy, a do tej pory znałaś go tylko z widzenia.   Dzięki temu, (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 09. 06 DO 15. 06. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN To dobry czas dla Ciebie na scementowanie związku. Jeśli szczere rozmowy rozwiały wszelkie wątpliwości, co do uczuć, a zaufanie miedzy Wami jest pewne, to podjęte teraz decyzje mogą się okazać kluczowe dla Waszej wspólnej przyszłości. Samotne Barany mogą poznać osobę, którą (...)
Horoskop ogólny od 09. 06 do 15. 06. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ To czas, kiedy zastanowisz się nad swoim życiem. Będziesz przeżywać wewnętrzną metamorfozę. Zmienisz swój system wartości a Baran w związku przeprowadzi wreszcie szczerą rozmowę poruszając kwestię kłamstw ze strony partnera. FINANSE W Twojej pracy pojawiły się (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 02. 06 DO 08. 06. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Nie bądź taka uparta, nikt Ci nie zabrania mówić tego, co myślisz, ale bronienie swego zdania za wszelką cenę doprowadza tylko do niepotrzebnych nieporozumień. Wybranek Twego serca coraz częściej zaczyna czuć się podirytowany tym, że chcesz zawsze postawić na swoim, nawet, jeśli nie (...)
Horoskop ogólny od 02. 06 do 08. 06. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ To czas, kiedy będziesz robić to, co chcesz i na co masz ochotę nie biorąc pod uwagę potrzeb innych. Z tego powodu ktoś może się na Ciebie obrazić, ale Ty zajęta sobą nawet tego nie zauważysz. Nie zdziw się, gdy on się od Ciebie odsunie. FINANSE Jeśli jesteś Baranem, (...)
Liczby roku osobistego
Autor: Anna Bell
Planując swoje życie według indywidualnej liczby roku, możemy uniknąć wielu życiowych rozczarowań. Znając swą liczbę roku możemy ustalić najlepszy moment do podjęcia ważnych życiowych decyzji, na przykład kiedy będzie najlepszy czas na zmianę pracy czy założenie rodziny. Będąc w (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 26. 05 DO 01. 06. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Ten tydzień przyniesie Ci uwolnienie od negatywnych emocji. To czas na wyzbycie się uprzedzeń wobec Twego wybranka. Zupełnie inaczej spojrzysz na Waszą relacje, a przed wszystkim przestaniesz się bać, że on Cię zdradzi. Przestaniesz nieustanie rozmyślać, co on może robić, gdy Ciebie nie (...)
Horoskop ogólny od 26. 05 do 01. 06. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ U progu końca maja Twoje życie uczuciowe rozkwitnie.   Na Twojej drodze będą pojawiać się osoby, które w sposób szczególny mogą wpłyną na Twoje zainteresowanie nimi. Od dawna szukasz kogoś wyjątkowego, kogoś kto wyróżnia się na tle innych. Teraz masz szanse związać (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 19. 05 DO 25. 05. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Przed Tobą tydzień pełen dyskusji z partnerem. Bez intelektualnej więzi Wasz związek nie ma szans, jeśli nie zaczniecie ze sobą rozmawiać na spokojnie, bez wypowiadania sobie wzajemnych żali i pretensji nie przetrwacie kolejnych tygodni. Samotne Barany będą szukały wsparcia i pomocy u (...)
Horoskop ogólny od 19. 05 do 25. 05. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Chyba za mocno się zagalopowałaś w rozwoju znajomości. Osoba, z którą się widujesz pragnie wolniejszego tempa, czego Ty stanowczo unikasz. Już po kilku spotkaniach chcesz wiedzieć, co On do Ciebie czuje. Nie przyjmując do wiadomości faktu, że jeszcze nic się nie zrodziło w (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl