Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Horoskop miłosny na maj:
Autor: Usunięty Ekspert
Baran Runa Fehu Bardzo dobry okres w sferze uczuciowej, zapowiedź nowej interesującej znajomości. Będziesz mieć powodzenie u płci przeciwnej więc wykorzystaj to i rozejrzyj się za swoją drugą połówką Byk Runa Isa Poczujesz potrzebę spędzenia większej ilości czasu w samotności. To nic złego, każdy z nas od czasu do czasu powinien spędzić kilka chwil sam ze sobą, aby podnieść swoją samoocenę i poczucie własnej wartości. Bliźnięta Runa Raidho Nowa interesująca przyjaźń, która ma szansę przerodzić się w głębsze uczucie. Pamiętaj, iż związek oparty na przyjaźni może okazać się bardzo stabilny i trwały. Rak Runa Wunjo W twoim otoczeniu jest pewien bezkonfliktowy sympatyczny (...)
Horoskop ogólny od 12. 05 do 18. 05. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Nadszedł czas aby spędzić więcej czasu z kimś, kto od niedawna stał Ci się bardzo bliski. To będzie przyjemny czas. Dużo spotkań i rozmów, dzięki którym jeszcze bardziej utwierdzisz się w przekonaniu, że dokonałaś właściwego wyboru w miłości. FINANSE Pragniesz zajść (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 12. 05 DO 18. 05. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Przeszłość była i już minęła. Nie możesz tego teraz już zmienić. Między Wami, doszło do zdrady, stało się, ale nieustanne karanie za błąd, który się popełniło nie prowadzi do niczego dobrego. Zranił dawno temu i już odpokutował swój grzech. Zapomnij o tym raz na zawsze. (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 05. 05 DO 11. 05. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Ten tydzień zrewiduje plany Twoje i Twojego partnera. W waszej relacji czegoś brakuje,  podejmiecie w końcu decyzje, żeby szczerze o tym pomówić. Czas najwyższy zapobiec narastaniu konfliktów między Wami. Samotny Baran pozna osobę, z którą będzie się różnić diametralnie jednak po (...)
Horoskop ogólny od 28. 04 do 04. 05. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Naucz się obdarzać zaufaniem osobę, z którą jesteś blisko. Postaraj się uwolnić od nadmiernej podejrzliwości ponieważ w innym wypadku Wasze relacje nie przetrwają najbliższych miesięcy. Twoja potrzeba kontroli wyraźnie denerwuje Twoją połowę, uważa, że w ten sposób (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 28. 04 DO 04. 05. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Twoje oczekiwania wobec partnera wzrosną. Staniesz się jeszcze bardziej, jednak Twojej połowie nie spodoba się taka zmiana postawy i jeśli w porę się nie opamiętasz może wyruszyć w świat zostawiając Cię bez słowa wyjaśnienia. Samotny Baran może liczyć na uczucia, które spadną na (...)
Horoskop ogólny od 14. 04 do 20. 04. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Twoja wojownicza natura skłania Cię do szybkich decyzji, ale tym razem postaraj się zapanować nad sobą. Czas będzie sprzymierzeńcem w sferze uczuć. Ktoś, na kim Ci zależy może nie zrozumieć Twojego pośpiechu i czuć się przytłoczony znajomością z Tobą. FINANSE W sferze (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 14. 04 DO 20. 04. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN To czas, kiedy minęła namiętność w Twoim związku i tak naprawdę nie wiele w nim zostało. Teraz męczy Cię poczucie niepewności, czy warto te relacje utrzymywać czy raczej z niej zrezygnować. Uważasz, że to, co było między Wami, było wspaniałe i niezapomniane, ale przyszłość (...)
Czakry
Autor: Usunięty Ekspert
Czym są czakry? Jak działają? Na ten temat powstało wiele książek i pewnie powstanie jeszcze więcej, ponieważ ciągle nie wiemy o czakrach wszystkiego. W wielkim skrócie czakry to wielowymiarowe centra energii znajdujące się w ciele astralnym człowieka, otwiera je i bilansuje przepływ (...)
Karta tarota na pierwsze dni wiosny
Autor: Usunięty Ekspert
Karta na pierwsze dni wiosny to Głupiec - oznacza nowy początek, radość, beztroskę, przypływ energii i otwarte serce. Początek czegoś o głębszym znaczeniu. Dziś jest równonoc wiosenna (Ostara), pora na wielkie oczyszczanie - w Twoim otoczeniu (porządki), w Twojej szafie (rzeczy, których nie (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl