Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Mudry na zimowe dni
Dla 6 DYSCYPLINA Czas na zmianę Szóstki powinny zadbać o siebie i wprowadzić do swojego życia spokój i równowagę. Zycie w zbyt dużym napięciu i stresie działa negatywnie na wasze zdrowie i powoduje choroby , a także popadanie w przygnębienie i depresję. Jesteście nadopiekuńczy i nadgorliwi , ale wszystkich nie uszczęśliwicie , ani za nich nie wykonacie pracy. . Dlatego tej zimy odpocznijcie , zastanówcie się nad swoim postępowaniem i wprowadźcie harmonię do swojego (...)
Mudry na zimowe dni
Dla 5 POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI Pozostaję wierny sobie Mudra w kolorze fioletowym   mówiąca o duchowości , zmianie , transformacji. Piątki tej zimy powinny dokonać zmian siebie , jeżeli jeszcze do tej pory tego nie zrobiły . Każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny i jest taki jaki jest. (...)
Mudry na zimowe dni
Dla 4 OCHRONA  Błogosławiony i pilnowany Czwórki tej zimy powinny zaufać Wszechświatowi . Każdy posiada ochronę jeżeli o nią poprosi w zależności do kogo się  zwracamy i w co mocno wierzymy.  Nie martwcie się czwóreczki o swoje sprawy , gdyż będziecie pilnowani i chronieni przez Siły (...)
Mudry na zimowe dni
Dla 3 SPOKÓJ  Uśmiechnij się Trójeczki tej zimy macie zachować spokój . Pora zimowa , a Wy będziecie czuli wiosnę, spokój , nadzieję i czyste dobre serce . Kolor zielony to kolor czakry serca , które będzie wypełnione łagodnością , miłością i ono pomoże Wam w decyzjach , wyborach i (...)
Mudry na zimowe dni
Dla 2 ENTUZJAZM Nowy poczatek Dwójeczki początek zimy astrologicznej powinny rozpocząć z entuzjazmem , pełne optymizmu , nowych planów i zamierzeń. Możliwe , ze jesteście wypoczęci , pełni nowej energii , która nie pozwoli Wam spoczywać na laurach , nudzie i lenistwie. Pomimo że to nie (...)
Mudry na zimowe dni
Co radzą Mudry na okres zimowy dla wibracji numerologicznych. Dla 1 AKCEPTACJA Pogódź się ze sobą. Kochane jedyneczki tej zimy macie zaakceptować nie tylko  siebie , ale i stan , miejsce , czas w jakim się znajdujecie. Lubicie być doskonali , pomysłowi i chwaleni , ale to wszystko wymaga od (...)
Horoskop runiczny
Autor: Usunięty Ekspert
Każdy zna horoskop zodiakalny i dla nikogo nie jest tajemnicą jaki jest znak zodiaku gdy znamy datę urodzenia. Ja jednak chce przybliżyć inny horoskop a mianowicie oparty na runach co jest nie ukrywam moją domeną!Opisy będą bardzo pobieżne ale takie konstruktywne! Od 18 grudnia do 5 stycznia (...)
Horoskop ogólny od 30. 06 do 06. 07. 2014
Autor: Anna Bell
    BARAN MIŁOŚĆ Okazji do spotkania interesującej osoby u Ciebie nie brakuje, a jednak brak Ci zdecydowania. Wyjazd osoby, do której bije Twoje serce, nadal ma silny wpływ na Twoje życie. On ciągle daje nadzieje, że wróci i na nowo będzie z Tobą, choć czasem zaczynasz rozumieć, że (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 23. 06 DO 29. 06. 2014
Autor: Anna Bell
  BARAN Poczujesz, że los na nowo uśmiecha się do Ciebie i Twojej połowy. Pojawia się szansa poprawy materialnej w Waszym związku, co jest dla Was bardzo istotne. Pieniądze przyjdą do Was łatwiej niż kiedykolwiek.  Pozbędziecie się problemów, które Was martwiły – długów. Baran bez (...)
Horoskop ogólny od 16. 06 do 22. 06. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Pragniesz kochać i być kochanym. Na płeć przeciwną zaczniesz działać jak magnez. Będziesz przyciągać spojrzenie innych. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby więcej flirtować i umawiać się na romantyczne randki. Korzystaj z uroku! FINANSE Zawodowo to dobry czas do nadrobienia (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl