Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Horoskop ogólny od 07. 04 do 13. 04. 2014
Autor: Anna Bell
    BARAN MIŁOŚĆ Poszukujesz teraz kogoś, komu możesz zaufać. W szczęśliwym związku promieniejesz i rozkwitasz i na Twojej drodze pojawi się właśnie taka godna zaufania osoba. Podejmij właściwe decyzje i zrób kroki w kierunku rozwoju znajomości. FINANSE Jeśli zależy Ci na lepszej pozycji zawodowej postaraj się działać delikatnie i niczego na nikim nie wymuszaj. Spokojnie realizuj swój dokładnie opracowany plan. W relacjach ze współpracownikami unikaj konfliktów, nie (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 07. 04 DO 13. 04. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Twój związek może wypłynąć na wzburzone morze, nie wszystko będzie szło gładko i pomyślnie.   Potrzeby Twoje i Twojego partnera całkowicie się różnią. Wzajemnie prowokujecie wzajemne konflikty i nie znajdujecie rozwiązania by wyjść z trudnej dla Was sytuacji. Samotny Baran (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 31. 03 DO 06. 04. 2014
Autor: Anna Bell
  HOROSKOP MIŁOSNY OD 31. 03 DO 06. 04. 2014   BARAN Los niesie Ci wiele pokus, nie łatwo będzie zapanować nad swoimi emocjami. Twój czas spędzony w towarzystwie innych będzie ciężką próbą dla Waszego partnerstwa. Jednak jest szansa, że podejmiesz właściwą decyzję i być może nawet (...)
Horoskop ogólny od 31. 03 do 6. 04. 2014
Autor: Anna Bell
  Horoskop ogólny od 31. 03 do 6. 04. 2014   BARAN MIŁOŚĆ Baran w związku odkryje, że od dawna nudzi się w swojej relacji.   Zamiast popracować nad pozytywnymi zmianami w partnerstwie zacznie szukać kogoś, kto podniesie adrenalinę i może się nieopatrznie wplątać w dziwny układ (...)
Historia tarota w ogromnym skrócie
Autor: Usunięty Ekspert
Historia tarota w wielkim skrócie Kiedy mówię komuś, że wróżȩ z kart tarota, zazwyczaj słyszę pytanie: "Nie boisz się?" - "Czego mam się bać?" - odpowiadam pytaniem na pytanie. Moi rozmówcy przeważnie nie indagują dalej. Tak to już jest, że boimy się tego, czego nie znamy. Zapewne (...)
Horoskop ogólny od 24. 03 do 30. 03. 2014
Autor: Anna Bell
  BARAN MIŁOŚĆ Zachowaj rozsądek w relacji z partnerem i nie rób niczego, czego możesz później żałować. Złe wiatry szybko ucichną, a negatywnych słów nie da się cofać i ominie Cię czas słodkiego pojednania. Samotnym Baranom z pierwszej dekady los ześlę szansę na realizacje marzeń (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 24. 03 DO 30. 03. 2014
Autor: Anna Bell
  BARAN Związek miedzy Tobą, a partnerem staje się coraz silniejszy. Wasza relacja stale umacnia się. Udaje się Wam przetrwać najbardziej ciężkie chwile, a słodkie pojednanie po kłótni to czas przyjemności dla Was obojga. Dzięki temu otwierają się dla Was coraz to nowe szanse by Wasze (...)
Horoskop ogólny od 17. 03 do 23. 03. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Miedzy Tobą, a partnerem odnowi się silne przyciąganie. W ostatnim czasie Wasz związek był nieco nudny dla Was obojga, więc wybuch namiętności ze zdwojoną siłą ożywi to, co było uśpione, tylko nie wymyślaj powodów, by mu się oprzeć. FINANSE Na ten tydzień (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 17. 03 DO 23. 03. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN To czas, kiedy Twoja połowa będzie potrzebowała wsparcia i rady od Ciebie. Wieczory spędzicie na rozmowach, dyskutując o tym jak skutecznie rozwiązać problem partnera. Twoja wiedza i doświadczenie w tej sprawie mogą być dla niego bardzo pomocne, z pewnością Ci tego nie zapomni i (...)
Horoskop ogólny od 10. 03 do 16. 03. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ To nie jest moment na podejmowanie życiowych decyzji, jeśli myślisz o rozstaniu wstrzymaj się z tą decyzja do końca miesiąca, bywa, że czasem  miewamy gorsze dni, chcemy wejść wraz z nadejściem wiosny z czystą kartą a po upływie tej pory roku żałujemy swoich wyborów. (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl