Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

Horoskop ogólny od 27. 01 do 02. 02. 2014
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ Zastanów się, ile razy szczęście przeszło obok ciebie, obiekt Twoich westchnień nie miał pojęcia, że jesteś nim zainteresowana, jeśli tym razem nie chcesz stracić kolejnej szansy na miłość, wyślij jedno znaczy sygnał, że jesteś zainteresowana bliższą znajomością. Jeśli jesteś w związku nie bój się okazać własnych uczuć, to Was zbliży do siebie. FINANSE Przed Tobą czas, gdzie być może będziesz musiała objąć odpowiedzialne stanowisko, nie ma (...)
Liczby mistrzowskie
Autor: Usunięty Ekspert
Z wibracjami mistrzowskimi mamy do czynienia wtedy, gdy po dodaniu wszystkich cyfr otrzymamy np. 38 i wtedy 3+8=11 a nie 2! lub 29 i wtedy 2+9=11 i będzie inna wibracja mistrzowska z 38 niżeli z 29! Osoby urodzone pod wpływem wibracji mistrzowskich mają w życiu niestety trudniej niż przedstawiciele zwykłych wibracji. Takich ludzi Los doświadcza, wymaga (...)
Horoskop ogólny od 20. 01 do 26. 01. 2014
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ To czas kiedy szykuje się więcej rozrywek, bywanie w towarzystwie przysporzy Ci wiele radości, nowe znajomości dadzą szanse na przeżycie zmysłowej romantycznej przygody, niestety ale na trwałe uczucie jeszcze nie ma co liczyć. , choć bardzo tego pragniesz. FINANSE Trudnych (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 20. 01 DO 26. 01. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Nie porozumienia z partnerem wkrótce przejdą do historii a Ty na nowo poczujesz się kochana i doceniana. Poprawa relacji sprawi, że nadejdzie czas na podjęcie ważnych decyzji związanych na przykład z powiększeniem rodziny czy budową domu. Samotny Baran który od dawna jest w przyjaźni z (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 13. 01 DO 19. 01. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN W miłości nie nastawiaj się na domowe rewolucje, w tym tygodniu przygotuj się na to, że nie uda Ci się przeprowadzić żadnych poważnych rozmów ze swoim partnerem ale jeśli już doprowadzisz do rozmowy to i tak nie wiele osiągniesz. Samotny Baran ma czas aby zebrać siły by już (...)
Horoskop ogólny od 13. 01 do 19. 01. 2013
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ Czas w miłości sprzyja do realizacji Twoich pragnień, relacje z partnerem będą harmonijne a jednak nie do końca będziesz odczuwać satysfakcję z Waszego stanu rzeczy, jeśli podstawą tego są Wasze niekorzystne finanse, skup się na tym jak to zmienić. Samotne Barany będą (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 06. 01 DO 12. 01. 2014
Autor: Anna Bell
BARAN Między Tobą a partnerem nadszedł czas na przeprowadzenie poważnych rozmów, czego Ty ciągle skutecznie unikasz, boisz się odpowiedzialności za kogoś, za związek, wolisz mieć poczucie wolności, które wcale nie daje Ci szczęścia. Samotny Baran pozna w czasie wyjazdu interesującą (...)
Horoskop ogólny od 06. 01 do 12. 01. 2014
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ To ciekawa lekcja dla Ciebie, trzeba będzie wyciągnąć odpowiednie wnioski, żeby zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości. Teraz osoba, którą uraziłaś przyjęła przeprosiny i szybko zapomniała o sprawie, jednak drugi raz taka szansa może się nie powtórzyć. FINANSE To czas (...)
Horoskop ogólny od 30. 12 do 05. 01. 2014
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ To wspaniały dla Ciebie tydzień na bywanie w towarzystwie, jeśli znajdziesz chwile czasu oczywiście podejmiesz wyzywanie wybrania się w krótką podróż. Energii Ci nie zabranie, choć Barany posiadające rodzinę będą wymigiwać się z imprezy sylwestrowej, ten dzień chcą (...)
Horoskop ogólny od 23. 12 do 29. 12. 2012
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ Ten tydzień pokaże, że na poprawę relacji z partnerem nie ma co liczyć, od dłuższego czasu nie możecie znaleźć wspólnego języka a ten tydzień spędzony oddzielnie utwierdzi Was w przekonaniu, że tu już nie ma co ratować. Samotnym Baranom los wróży więcej szczęścia w (...)
|<  < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl