Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
WRÓŻBIARSTWO

Tu prezentujemy artykuły związane z wróżbiarstwem.

HOROSKOP MIŁOSNY OD 23. 12 DO 29. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Zabiegasz o to by bliska Ci osoba nie dowiedziała się zbyt dużo o twojej przeszłości, jednak skrywanie tajemnicy nie pozwoli Ci zbudować relacji pełnej otwarcia i szczerości, to dobry moment żeby teraz poruszyć ten temat, jest szansa, iż nie zakończy się zdenerwowaniem ani negatywnym konfliktem. Baran bez pary zacznie tracić nadzieje, że jeszcze w jego życiu pojawi się miłość, zrobiłaś tak wiele, żeby odnaleźć drugą połowę a jednak samotność Cię nie (...)
HOROSKOP 2014
Autor: Agnelya
BARAN- W finansach koniunktura sprzyjająca zwłaszcza do połowy czerwca i tu wszelkie transakcje i inwestycje mogą się udać, pod warunkiem dążenia do celu nie zapalania się do pomysłu i wycofywania lub opóźniania go w czasie. W pracy relacje będą zależeć od Twojego sposobu komunikowania (...)
Horoskop ogólny od 16. 12 do 22. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ Jeśli jesteś na etapie szukania miłości to będzie okazja, żeby szybko zrealizować te pragnienia, tylko nie zachowuj dumy i nie ukrywaj tego, że mężczyzna naprawdę wpadł Ci w oko. Masz świetną możliwość żeby „zanurzyć” się w tym co nie znane więc nie przegap tego. (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 16. 12 DO 22. 12. 2013
Autor: Anna Bell
  BARAN Pewien etap relacji miedzy Wami zakończył się, Ty i parter przeszliście na kolejny etap i zaczniecie rozmyślać o wspólnym zamieszkaniu. Przepełnia Cię energia, ta miłość dodaje Ci skrzydeł co bardzo pozytywnie wpływa na rozwój Waszego związku. Samotny Baranie przed Tobą czas (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 09. 12 DO 15. 12. 2013
Autor: Anna Bell
    BARAN To czas kiedy Ty i partner przejdziecie pomyślnie kolejną fazę Waszego związku. Wasza relacja umocni się, stanie się bardziej dojrzała, pojawią się wspólne plany na przyszłość, które będą bardziej zmaterializowane jak wspólne zamieszkanie a może nawet wspólne kupno (...)
Horoskop ogólny od 09. 12 do 15. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN MIŁOŚĆ Jesteś osobą żywiołową i spontaniczną, ale w tej relacji ważne jest opracowanie strategii i rozwijanie jej w zgodzie z obowiązującymi zasadami oraz rytmem. Niczego nie przyśpieszaj, niczego nie omijaj. Uzbrój się w cierpliwość a stworzysz harmonijną i udaną relacje. (...)
Horoskop ogólny od 02. 12 do 08. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ W miłości okaż bezinteresowność wobec nowo poznanej osoby i pomóż jej sama z siebie. Przyszłość niesie, że ta nowo zawarta znajomość przyniesie Ci korzyści w postaci zyskania nowego przyjaciela a ostatnio naprawdę oddanych nie masz zbyt wielu wokół siebie. FINANSE To czas (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 02. 12 DO 08. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Tydzień nie zwiastuje większych nie powodzeń ani konfliktów, remont dobiega końca, na weekend macie zaplanowany krótki wyjazd tylko we dwoje więc ten przyjemnie spędzony czas naładuje Wasze akumulatory miłości do siebie. Samotny Baran na swoje drodze spotka osobę subtelną i wrażliwą, (...)
HOROSKOP MIŁOSNY OD 25. 11 DO 01. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARAN Barany będące w związku w sumie czeka tydzień spokoju, sen z powiek będą Wam tylko spędzać Wasze kłopoty finansowe i długi, których od dawna próbujecie się pozbyć a jednak nic Wam w tym kierunku nie wychodzi. Samotne Barany będą miały dogodną okazję do poznania nowych osób, nie (...)
Horoskop ogólny od 25. 11 do 01. 12. 2013
Autor: Anna Bell
BARANMIŁOŚĆ Ten tydzień sprzyja szczęściu rodzinnemu, namiętności, płodności. Będzie dużo radości, razem z partnerem spędzicie wiele radosnych chwil na wzmacnianiu Waszej relacji. Ostanie momenty przynosiły wiele nerwowych sytuacji a teraz nie opuszcza Was poczucie zakochania w sobie. (...)
|<  < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >  >|
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl