Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE MIŁOSNE

Prezentujemy  historie wielkich znanych miłości, a także doświadczenia i obserwacje z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Niesprawdzone wróżby
Autor: Usunięty Ekspert
Karty to nie wyrocznia. Bardzo często pokazują nam trafne sytuacje, opisują ludzi ale przede wszystkim proszę pamiętać, że one pokazują nam drogi. Wybór zawsze w ostateczności zależy od nas samych. Mamy wolną wolę, która pozwala nam o sobie decydować. Na (...)
HOROSKOP MIŁOSNY MĘŻCZYZN, czyli jak (...)
Autor: Usunięty Ekspert
HOROSKOP MIŁOSNY MĘŻCZYZN (wg znaku Zodiaku):RYBY: Miłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego zakochanie można porównać do (...)
Romantyczna miłość
Autor: Usunięty Ekspert
  Do mojego gabinetu trafiają ludzie, którzy  mają problemy, przychodzą  z czystej ciekawości, również i tacy, którzy są szczęśliwi ale chcieliby zasięgnąć opinii kart. (...)
Co on do mnie czuje?
Autor: Usunięty Ekspert
Najczęściej zadawane pytanie od moich klientek to: "Co on do mnie czuje, co o mnie myśli?" i tutaj ja mam pole do popisu! Gdyż według mnie, jeżeli ktoś coś naprawdę czuje, to (...)
Jak przyciągnąć miłość?
Autor: Agnelya
Jeśli jeszcze nie spotkałaś tego jedynego, masz wrażenie, że nie masz szczęścia w miłości, nie czekaj nie wiadomo na co, nie zdawaj się też na ślepy los, tylko weź sprawy w swoje (...)
Jak rozpoznać prawdziwą miłość?
Autor: Usunięty Ekspert
Jedna z moich klientek po kolejnym zawodzie miłosnym zapytała mnie: Jak mam rozpoznać prawdziwą miłość?   Spróbujmy zastanowić się nad tą jakże interesującą i skomplikowaną (...)
|<  < 2 3 4 5 6 7
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl