Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HISTORIE MIŁOSNE

Prezentujemy  historie wielkich znanych miłości, a także doświadczenia i obserwacje z życia naszych Wróżek, oraz przyjaciół tego portalu.

Przyspieszona dorosłość
Autor: Usunięty Ekspert
Napisała do mnie romska dziewczynka. Wiadomość była przemyślana i zwięzła. Zaznaczyła, że nie ma środków na koncie (budujące). . . i, że zależy jej na akurat mojej odpowiedzi bo poczytała o mnie co nieco i ja. . . wiem wszystko;). Pytanie dotyczyło (...)
Bratnia dusza, jesteś gotów?
Autor: Usunięty Ekspert
Związkami dusz rządzą pewne kosmiczne siły, podobne do tych, pod wpływem których znajdują się migracje ptaków. Siły te popularnie nazywane są karmą lub po prostu przeznaczeniem. (...)
Dobre rady na ratowanie związku
Autor: Usunięty Ekspert
Jak rozmawiać? Jak postępować? - aby utrzymać związek. Na te tak ważne życiowo pytania napisano wiele książek. Ich autorzy mieli dyplomy z uczelni albo też i tacy, co "dyplom" (...)
Dotyk symptomem uczucia
Autor: Róża
Tęsknota za miłosnym i akceptującym dotykiem jest w nas zakodowana bardzo mocno. Czuły dotyk jest wyrazem bliskości, miłości i przywiązania do drugiej osoby. Troskliwa dłoń to (...)
Demony zazdrości, jak się od nich uwolnić?
Autor: Usunięty Ekspert
Demony zazdrości czyhają na niemal każdy związek. Te demony, znane ze swoich zielonych oczu, nie tylko niszczą wiele związków, ale także pozostawiają po sobie ogromny ból, złość i (...)
Rachunek z młodości. . .
Autor: Usunięty Ekspert
Na korytarzu szpitalnym Grażyna nerwowo spogląda na drzwi sali reanimacyjnej. Tysiące myśli kłębi się głowie i żadnej logiki w tym, co teraz się dzieje. Jak mogło do tego dojść? (...)
Moc rzuconej klątwy
Autor: Usunięty Ekspert
Historia, którą chcę opowiedzieć rozpoczęła się jeszcze przed wojną, a zakończyła niedawno. Jan, bogaty ziemianin pewnego dnia, oglądając swoje odległe włości zobaczył (...)
ZWIĄZEK KARMICZNY, czyli trudna miłość. . .
Autor: Róża
ZWIĄZEK KARMICZNY. . . Co to takiego?  Ten termin nie jest obcy żadnemu doradcy życiowemu. Wiele artykułów i wypowiedzi też już się pojawiało na przełomie lat. Tak naprawdę to (...)
Taka karma. . . Historia Teresy
Autor: Róża
Czas i miejsce akcji: Czas -lata 60, Miejsce- miejscowość w Polsce. Na świat przychodzi Teresa. Ma obojga młodych rodziców. Mama to osoba na stanowisku, rozwijająca się intelektualnie i (...)
ANIOŁ KTÓRY ODMIENIŁ ŻYCIE
Autor: Róża
Ta historia dotyczy kobiety, która została wrózką poprzez koleje losu i sytuacje zyciową. Po licznych przezyciach małzenskich z męzem alkoholikiem, Regina postanowiła "cos zmienic". (...)
 < 1 2 3 4 5 6 7 > 
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl